NU1 Warszawa Wola

Warszawa, Wola, ul. Kolejowa 9

Poznaj naszą ofertę

Wyślij zapytanie
Dzień dobry, Interesują mnie informacje dotyczące inwestycji: NU1 Warszawa Wola oraz podobnych. Proszę o kontakt.
+48 22 509 99 99 pon. - pt. 9.00 - 17.00

Liczba pokoi

Powierzchnia

m2
m2
25 m2 130 m2

Cena za m2

1 zł 39 138 zł

Cena

1 zł 3 734 200 zł

Piętro

Cechy dodatkowe

Status

Wybrane filtry
Edytuj filtry

Brak wyników

NU Warszawa Wola - sześcioetapowa inwestycja zmieniająca tę część miasta

Kupując mieszkanie na sprzedaż na Woli, zyskujesz dostępność do licznych udogodnień na wyciągnięcie ręki. Osiedle NU zapewnia mieszkańcom komfort codziennego życia, znajdując się zaledwie kilka kroków od lokalnych punktów usługowych, takich jak piekarnie, kawiarnie i muzea. Żeby spędzić miło czas, wcale nie trzeba opuszczać osiedla. W ramach przestrzeni wspólnej został zaprojektowany przestronny park z tężnią, w którym można zrelaksować się na świeżym powietrzu. Co więcej, w trosce o środowisko naturalne, w parku przewidziano także udogodnienia dla ptaków i owadów, takie jak domki i budki lęgowe. Dzięki funkcjonującej infrastrukturze, mieszkańcy mogą łatwo dotrzeć do centrum miasta zarówno za pomocą transportu publicznego, jak i rowerem.

Szczegóły inwestycji
Powierzchnia mieszkań 26,6 - 116,22
Liczba pokoi 1-5
Ilość pięter 8
Data ukończenia Q4 2023

Etapy budowy

Start sprzedaży

Sprzedaż mieszkań ruszyła we ...

Start budowy

Po spełnieniu wymogów prawnych, kontrolach oraz zaprojektowaniu dokumentacji rusza budowa Twojego nowego mieszkania. W tej fazie przygotowywany jest plac budowy, wytyczane są budynki, rozpoczynamy wykopy pod fundamenty.

Stan "Zero"

Moment, w którym budynek „wychodzi z ziemi”. Każdego dnia będzie można przyglądać się postępom prac i dynamicznemu przyrostowi kolejnych kondygnacji. Następuje wylewka betonu, deskowanie oraz zbrojenie stropu.

Stan surowy otwarty

W tej fazie wykonujemy konstrukcję budynków oraz ich zadaszenie.

Stan surowy zamknięty

Na tym etapie są już wstawione okna, wykonane są ściany zewnętrzne oraz rozpoczynają się prace wykończeniowe.

Pozwolenie na użytkowanie

Na tym etapie roboty dotyczące zarówno budynków, jak i terenu otaczającego, są zakończone. Teraz przyszedł czas na kontrole przeprowadzane m.in. przez Straż Pożarną, Sanepid oraz Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego (PINB). Jeżeli nie ma zastrzeżeń, zostaje wydane pozwolenie na użytkowanie.

Przekazanie kluczy

Można się wprowadzać! Rozpoczyna się proces przekazywania kluczy przyszłym lokatorom.

Wygoda mieszkania

Zlokalizowany na warszawskiej Woli budynek oferuje komfortowe mieszkania o funkcjonalnych układach. Mieszkania w pierwszym etapie tej inwestycji są wysokie na 2,75 metra, a na parterze mają nawet 3,5 metra dzięki czemu umożliwiają zaaranżowanie antresoli. Do każdego lokalu przynależy balkon, loggia lub taras, a parterze jest również dostęp do prywatnych ogródków. Duże drewniane okna zapewniają dobre doświetlenie mieszkań. Bliskość centrum powoduje, że miejsce to jest doskonałe do życia dla cyklistów, którzy wszędzie mogą dotrzeć jednośladem. Dlatego stworzono tu stojaki rowerowe na zewnątrz budynku, schowek na rowery w garażu, wieszaki rowerowe przy wybranych miejscach parkingowych

NU Warszawa Wola to inwestycja, która otrzymała certyfikat „Obiekt bez barier”. Oznacza to, że budynek jest zaprojektowany w taki sposób, by każdy mógł z niego korzystać. Warto zaznaczyć, że taki certyfikat posiada zaledwie kilka obiektów mieszkalnych w całej Polsce.

Część mieszkań przeznaczono do wykończenia pod klucz – produkt Sitta – dzięki czemu mieszkańcy, którzy odebrali klucze mieli możliwość jeszcze tego samego dnia wprowadzić się do swoich mieszkań.

Atuty inwestycji

Dogodna lokalizacja
Wysokiej jakości architektura
Drewniana stolarka okienna
Park stworzony dla mieszkańców
Rozwinięta infrastruktura w okolicy
Certyfikat ‘Obiekt bez barier’

Zielone rozwiązania

Na osiedlu NU na ulicy Kolejowej nie zabraknie zielonych rozwiązań. Mieszkania będą wyposażone w system smart home, dzięki któremu przy pomocy aplikacji można kontrolować zużycie energii i ciepła. Zamontowane w oknach filtry antysmogowe pozwolą na oddychanie czystym powietrzem, a woda retencjonowana w zbiornikach na deszczówkę nawodni tereny zielone. Budowę osiedla zasila energia ze źródeł odnawialnych, co pozwala Skanska redukować emisję gazów cieplarnianych. Budynek powstał w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju, co potwierdza planowana certyfikacja BREEAM w standardzie „very good”.

Atuty inwestycji

Smart home w standardzie
Energooszczędne rozwiązania
Nawiewniki antysmogowe
Wyjątkowe tereny spacerowe w okolicy
Certyfikat BREEAM

Atrakcyjna lokalizacja

Osiedle NU Warszawa Wola jest dogodnie położone w pobliżu kluczowych punktów miasta, zapewniając wygodny dostęp do wielu istotnych miejsc w stolicy. Położenie na ulicy Kolejowej gwarantuje mieszkańcom bliską odległość do dworców, dużych centrów handlowych, czy renomowanych restauracji. W bliskiej odległości położone jest również centrum biznesowe. Ta centralna lokalizacja sprzyja pełnemu korzystaniu z życia oraz zapewnia łatwy dostęp do różnorodnych udogodnień.

Dodatkowo, mieszkańcy osiedla na Woli mogą cieszyć się spacerowym dystansem do takich atrakcji jak Pałac Kultury i Nauki czy pobliskie muzea, a także do popularnych miejsc spotkań, jak Nocny Market. Dzięki doskonałej infrastrukturze komunikacyjnej, mieszkańcy mają zapewnioną łatwą mobilność zarówno w obrębie miasta, jak i poza jego granicami, korzystając zarówno z własnego samochodu, jak i komunikacji kolejowej.

Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Filtruj mapę
Wyczyść filtry

Zamieszkaj w centrum Warszawy

Nu! Warszawa Wola zapewnia spacerowy dystans to wielu ważnych miejsc stolicy. Doskonałe komunikacyjnie – w bliskiej odległości od Dworców, dużej galerii handlowej, dobrych restauracji muzeów i centrum biznesowego umożliwia życie pełnią życia i dostęp do wielu wygód.

Idealna lokalizacja dla usług

Na parterze tej inwestycji od strony ul. Kolejowej powstało 5 lokali usługowych. Pomieszczenia te mają wysokość do 3,5 metra. Wielkość lokali to 85-115 m2. Na fasadzie budynku jest możliwość umieszczenia szyldów. Jeden z lokali może być przeznaczony na małą gastronomię.

  Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

  Treść zapytania:

  Dodaj do zapytania lokale z Ulubionych:
  Zapytanie wysłane!

  Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoje zapytanie. Nasz doradza skontaktuje się z tobą przez podany adres e-mail lub numer telefonu.

  Ok

  Biuro sprzedaży

  NU Warszawa Wola

  Zapraszamy do umówienia się na spotkanie w biurze sprzedaży.

  Biurowiec SPARK
  al. "Solidarności" 173, Warszawa

  pon. - pt. 9.00 - 17.00

  Wyślij zapytanie