Pogodne mieszkania w Warszawie - Jaśminowy Mokotów

Jaśminowy Mokotów III

Warszawa, Mokotów, ul. Białego Dębu 13, 15, 17, Kwitnących Jabłoni 2, Dzikich Jabłoni 16, 18

Poznaj naszą ofertę

Wyślij zapytanie
Dzień dobry, Interesują mnie informacje dotyczące inwestycji: Jaśminowy Mokotów III oraz podobnych. Proszę o kontakt.
+48 22 509 99 99 pon. - pt. 9.00 - 17.00

Liczba pokoi

Powierzchnia

m2
m2
27 m2 130 m2

Cena za m2

14 571 zł 39 138 zł

Cena

1 zł 3 734 200 zł

Piętro

Cechy dodatkowe

Status

Wybrane filtry
Edytuj filtry

Brak wyników

Jaśminowy Mokotów III

Apartamenty Jaśminowy Mokotów to kolejny już, trzeci etap budowy osiedla przy ulicach Białego Dębu, Kwitnących Jabłoni i Dzikich Jabłoni. Dwupiętrowe budynki opasane zielenią, w nich przestronne mieszkania z balkonami, a to wszystko w sercu tętniącego życiem miasta. Takie warunki sprzyjają złapaniu oddechu. Mieszkanie tutaj to gwarancja bliskości natury, wysokiej jakości architektury i spokoju w otoczeniu przyrody.

Skandynawska filozofia życia, zgodnie z którą działa Skanska, stawia w centrum potrzeby człowieka. Wierzymy w rozwiązania ponadczasowe, gatunkowe i funkcjonalne. Staramy się tworzyć dobrze zaprojektowaną przestrzeń do życia blisko przyrody. Taki właśnie jest Jaśminowy Mokotów.

Jaśminowy Mokotów to mieszkania z prawem własności gruntu oraz gwarancją BREEAM. To pierwsze osiedle na Mokotowie zgłoszone do certyfikacji BREEAM, wyróżniającej najwyższe standardy ekologiczne w aspekcie projektowym, realizacyjnym i użytkowym.
Jaśminowy Mokotów to również pierwsza w Warszawie budowa zasilana energią wiatrową. Dzięki świadomemu ograniczaniu korzystania z energii elektrycznej na rzecz energii odnawialnej, redukujemy niekorzystny wpływ na środowisko już na etapie realizacji inwestycji.

Szczegóły inwestycji
Powierzchnia mieszkań 28,06 - 93,69 m²
Liczba pokoi 1-4
Ilość pięter 2
Data ukończenia Q3 2021

Etapy budowy

Start sprzedaży

Sprzedaż mieszkań ruszyła we wrześniu 2019 r.

Start budowy

Po spełnieniu wymogów prawnych, kontrolach oraz zaprojektowaniu dokumentacji rusza budowa Twojego nowego mieszkania. W tej fazie przygotowywany jest plac budowy, wytyczane są budynki, rozpoczynamy wykopy pod fundamenty.

Stan "Zero"

Moment, w którym budynek „wychodzi z ziemi”. Każdego dnia będzie można przyglądać się postępom prac i dynamicznemu przyrostowi kolejnych kondygnacji. Następuje wylewka betonu, deskowanie oraz zbrojenie stropu.

Stan surowy otwarty

W tej fazie wykonujemy konstrukcję budynków oraz ich zadaszenie.

Stan surowy zamknięty

Na tym etapie są już wstawione okna, wykonane są ściany zewnętrzne oraz rozpoczynają się prace wykończeniowe.

Pozwolenie na użytkowanie

Na tym etapie roboty dotyczące zarówno budynków, jak i terenu otaczającego, są zakończone. Teraz przyszedł czas na kontrole przeprowadzane m.in. przez Straż Pożarną, Sanepid oraz Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego (PINB). Jeżeli nie ma zastrzeżeń, zostaje wydane pozwolenie na użytkowanie.

Przekazanie kluczy

Można się wprowadzać! Rozpoczyna się proces przekazywania kluczy przyszłym lokatorom.
Filtruj mapę
Wyczyść filtry

O terenach znajdujących się w okolicy starej skarpy wiślanej, zwanej skarpą warszawską, mówi się, że to miejsce idealne. Mieszkańcy odnajdują tu zieleń, ciszę, spokój, historyczne otoczenie i niespotykane w miastach krajobrazy. W tej osobliwej w skali całej Warszawy okolicy, pośród parków miejskich, takich jak Arkadia czy Dolinka Służewiecka i spokojnych uliczek z dobrym dojazdem do centrum, powstaje wyjątkowe osiedle – Jaśminowy Mokotów.

  Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

  Treść zapytania:

  Dodaj do zapytania lokale z Ulubionych:
  Zapytanie wysłane!

  Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoje zapytanie. Nasz doradza skontaktuje się z tobą przez podany adres e-mail lub numer telefonu.

  Ok

  Biuro sprzedaży

  Jaśminowy Mokotów

  Zapraszamy do umówienia się na spotkanie w biurze sprzedaży.

  Biurowiec SPARK
  al. "Solidarności" 173, Warszawa

  pon. - pt. 9.00 - 17.00

  Wyślij zapytanie