Jaśminowy Mokotów - czarujące osiedle w centrum Mokotowa

Certyfikat BREEAM na poziomie GOOD dla III etapu Jaśminowego Mokotowa

Trzeci etap Jaśminowego Mokotowa z certyfikatem BREEAM

Innowacyjne osiedle w Warszawie - Jaśminowy Mokotów II

 

Trzeci etap osiedla Jaśminowy Mokotów z certyfikatem BREEAM na poziomie GOOD

 

Zakończył się proces ekologicznej certyfikacji kolejnego etapu naszej inwestycji. Tym samym Jaśminowy Mokotów 3 zdobył „zielone” odznaczenie BREEAM na poziomie GOOD.

 

Certyfikat BREEAM to międzynarodowa i najpopularniejsza metoda oceny budynków pod kątem ich ekologiczności. Jest odznaczeniem, które dla mieszkańców „zielonych” budynków stanowi gwarancję, że mieszkają na osiedlach przyjaznych środowisku.

 

Certyfikacja potwierdza, że deweloper oraz generalny wykonawca spełnili wiele wymagających norm jakościowym na każdym etapie realizacji projektu. Kryteria te podzielone są na 10 obszarów: zarządzanie placem budowy, zdrowie i dobre samopoczucie, energia, transport, woda, użyte materiały, odpady, ekologia i poszanowanie terenu, zanieczyszczenia oraz innowacyjność.

 

Bardzo ważny jest również fakt, że przyszli właściciele mieszkań w budynkach z certyfikatem BREEAM mogą ubiegać się o korzystne pakiety kredytowe. Obniżki marży w ramach tzw. Zielonej Hipoteki wahają się od 0,1% do nawet 0,5%, co pozwala znacząco obniżyć koszty obsługi kredytu.

Innowacyjne osiedle w Warszawie - Jaśminowy Mokotów II