Egen härd är guld värd – Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej

Od ponad 100 lat budujemy osiedla i domy, korzystając ze sprawdzonych rozwiązań i doświadczenia. Jakość naszych projektów potwierdzamy niezależnymi certyfikatami, zapewniającymi najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców. Nasze mieszkania sprawiają, że jesteś blisko tego, co dla Ciebie ważne.

Kim jesteśmy?

Skanska to wiodąca światowa firma zajmująca się działalnością budowlaną
i deweloperską. Jesteśmy jedną z 500 największych firm na świecie i członkiem inicjatywy ONZ Global Compact. Na polskim rynku jesteśmy obecni poprzez trzy jednostki: budowlaną spółkę Skanska S.A., Skanska Property Poland oraz Skanska Residential Development Poland.

Dowiedz się więcej o Skanska Residential Development Poland

Nasze wartości

Działamy zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju. Chcemy być liderem rynku w zakresie jakości, zielonego budownictwa, bezpieczeństwa pracy oraz etyki. Nasze wartości stanowią podstawę każdego naszego działania. Są wyrazem tego, kim jesteśmy, jak postępujemy i w co wierzymy.

Dowiedz się więcej o naszych wartościach

Bezpieczeństwo

W Skanska jesteśmy zobowiązani do zapewnienia bezpiecznych warunków pracy dla wszystkich osób zatrudnionych czy współpracujących z nami. Ponadto, wszystkie nasze projekty są finansowane z funduszy własnych oraz wspieramy naszych klientów w doborze najlepszego kredytu poprzez współpracującą z nami firmę doradztwa kredytowego Notus.

Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie w Skanska

Nasza historia

Historia naszej firmy sięga 1887 roku. Początki naszej działalności zagranicznej to rok 1897. Dziś Skanska to 41 tys. pracowników na wybranych rynkach rodzimych w Europie i w Ameryce Północnej.

Siedzibą Skanska jest Sztokholm w Szwecji. Spółka jest notowana na sztokholmskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (NASDAQ OMX Exchange Stockholm).

Poznaj bliżej naszą historię

Nasze projekty w sprzedaży