Bezpieczeństwo finansowania

Decyzja o zakupie mieszkania to jedna z najważniejszych decyzji w życiu – niezależnie od tego, czy kupujemy je z myślą o sobie, dzieciach, czy z przeznaczeniem na wynajem. To inwestycja, którą często planuje i finansuje się latami. Wybierając mieszkanie Skanska możesz spać spokojnie nie martwiąc się o swoje finanse. Przy realizacji projektów deweloperskich zawsze oferujemy naszym klientom otwarty rachunek powierniczy. To gwarancja bezpiecznej transakcji.

Inwestycja dopasowana do potrzeb

Poszukiwanie nieruchomości zacznij od zdefiniowa­nia swoich rzeczywistych potrzeb. Jaka jest optymal­na powierzchnia mieszkania, które chcesz kupić? Ile powinno mieć pomieszczeń? Jakie powinno być jego położenie na mapie miasta? Zakup mieszkania to inwestycja na lata, pomyśl więc o niej przyszłościo­wo. Czy chciałbyś pracować w domu? Czy planujesz powiększyć rodzinę? Jaka cena jest dla ciebie akcep­towalna? Zawężenie poszukiwań do ofert spełniają­cych konkretne warunki pozwoli szybciej odnaleźć to, czego szukasz.

Inwestycja w sprawdzonego dewelopera

Zwróć szczególną uwagę na sytuację finansową i doświadczenie dewelopera, który realizuje inwestycję. Żeby zminimalizować ryzyko, sprawdź, czy przeciwko deweloperowi nie są prowadzone postępowania egzekucyjne lub spory sądowe. 
Skanska stawia na zrównoważony rozwój, jest liderem zielonego budownictwa, bezpieczeństwa pracowników i etyki w biznesie. Między innymi z tego powodu w przedsiębiorstwie obowiązuje wewnętrzny kodeks postępowania dotyczący relacji z klientami, pracownikami i odpowiedzialności wo­bec środowiska.

Dowiedz się więcej o naszej historii

Wybierając nowo powstające mieszkanie, należy też sprawdzić, czy inwestycja ma niezbędne zezwolenia oraz upewnić się, że znamy termin zakończenia prac i przeniesienia prawa własności nieruchomości.
Pracownik biura sprzedaży powinien pokazać nam wszystkie dokumenty, o które pytamy lub powiedzieć, gdzie można się z nimi zapoznać. 

Inwestycja dobrze ulokowana

Jednym z kryteriów, które wpływają w największym stopniu na cenę mieszkania, jest jego lokalizacja. Nie zaskakuje więc, że mieszkanie może mieć wyższą cenę tylko ze względu na położenie na mapie miasta.
Dobrze, gdy spojrzymy na usytuowanie inwestycji także przez pryzmat przyszłych planów zabudowy terenu – dlatego przed zakupem warto sprawdzić, jak wygląda plan zagospodarowania przestrzennego sąsiadujących działek oraz czy w niedalekim są­siedztwie planowane są inwestycje infrastrukturalne (nowe drogi, oczyszczalnie ścieków, spalarnie).
W Warszawie powstaje obecnie kilka inwestycji mieszkaniowych realizowanych przez Skanska. Każda z nich mieści się w starannie dobranej lokalizacji, zapewniającej bliskość większych węzłów komunika­cyjnych, a jednocześnie dostęp do terenów zielonych oraz odpowiedniej infrastruktury – punktów usługowych, szkół, siłowni.

Inwestycja w dom z certyfikatem

Skutecznym sposobem oceny poprzednich inwestycji dewelopera może być zdanie się na ocenę nieza­leżnej instytucji. Przed zakupem mieszkania warto sprawdzić, czy dany deweloper posiada świadectwa świadczące o jakości realizowanych inwestycji.

Skanska jest również laureatem w konkursach dotyczących jakości i bezpieczeństwa. Firma została wyróżniona nagrodą Państwowej Inspekcji Pracy w konkursie „Buduj bezpiecznie 2015” za realizację Osiedla Mickiewicza przy ul. Rudzkiej w Warszawie. Wcześniej to odznaczenie zdobył Park Ostrobramska. Dbałość o aspekty techniczne, etyczne i BHP to dobra rekomendacja dla przyszłych mieszkańców.

Dowiedz się więcej o naszych certyfikowanych projektach

Nasze projekty w sprzedaży