Są wyrazem tego kim jesteśmy, jak postępujemy i w co wierzymy

Działamy zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju. Chcemy być liderem rynku w zakresie jakości, zielonego budownictwa, bezpieczeństwa pracy oraz etyki.

Troszczymy się o życie

Troszczymy się o ludzi i środowisko. Pracujemy bezpiecznie albo wcale. Nigdy nie przechodzimy obojętnie obok niebezpiecznych zachowań. Wspieramy troskę o zdrowie i dobre samopoczucie. Promujemy zielone, przyjazne środowisku rozwiązania i prowadzimy naszą działalność w sposób zgodny z naturą. Jesteśmy odpowiedzialni wobec przyszłych pokoleń.

Działamy etycznie i transparentnie

Prowadzimy biznes w sposób uczciwy i transparentny. Działamy według Kodeksu Postępowania i nie akceptujemy rozwiązań na skróty. Wspieramy tworzenie otwartej atmosfery pracy, gdzie każdy może wyrażać swoją opinię.

Razem jesteśmy lepsi

Indywidualnie jako pracownicy, jako zespoły oraz jako cała firma zawsze dążymy do bycia lepszymi we wszystkim, co robimy. Jesteśmy organizacją uczącą się i otwarcie dzielimy się naszą wiedzą. Jesteśmy dumni z jakości i innowacyjności. Razem z klientami, partnerami i społecznościami budujemy Jedną Skanska. Wykorzystujemy różnorodność, aby dostarczyć najlepsze rozwiązania. Wspieramy kulturę włączenia, jesteśmy otwarci i uczciwi, okazując sobie nawzajem zaufanie i szacunek.

Dbamy o klienta

Zależy nam na tym, aby nasi klienci czuli się w swoim nowym domu dobrze, bezpiecznie i aby mieli pewność, że zbudowaliśmy go według najwyższych standardów. Dlatego nasze inwestycje realizujemy z uwagą i dbałością.

Nasze projekty w sprzedaży