Gotowe mieszkania Skanska są dobrą lokatą kapitału dla inwestorów!

Zabezpieczony akt notarialny i wpis do księgi wieczystej nieruchomości stanowi niezbity dowód na posiadany przez Ciebie majątek. To alternatywne rozwiązanie w stosunku do lokat i innych inwestycji bankowych. Daje przy tym większą elastyczność inwestycyjną i możliwość działań kiedy chcesz i jak chcesz. Mieszkanie to stabilność, bezpieczeństwo, odporność na zmiennym rynku walut czy notowań giełdowych a niska wysokość stóp procentowych nie wpływa na jego wartość.

Mieszkanie może stanowić doskonałą formę przychodu dla jego posiadacza. W dużych miastach nieruchomości łatwiej wynająć, niezależnie od tego jakiej grupie będziesz je wynajmował: turystom, pracownikom, studentom czy rodzinom z dziećmi. Po latach najpewniej sprzedasz je z zyskiem, gdyż mieszkań w tak atrakcyjnych lokalizacjach jak Twoja zacznie brakować.

Mieszkanie to nie tylko cztery ściany. To Twój kapitał na lepszą przyszłość.

Nasze budowy oraz biura sprzedaży pracują bez zmian.

Zapraszamy do umówienia się z naszym doradcą na spotkanie w biurze sprzedaży lub na przedstawienie oferty online.

Mimo obecnej sytuacji w kraju i na świece realizacja naszych inwestycji przebiega zgodnie z harmonogramem.

 

 

Informacje o projekcie

Kontakt

Jak zdalnie kupić mieszkanie:

 

1. Obejrzyj plany i opis inwestycji dostępne online. Zapoznaj się w dodatkowym cechami budynku i mieszkania, które zaprocentują w przyszłości, m.in. z rozwiązaniami wpływającymi na zużycie energii, certyfikowanymi w systemie BREEAM.

2. Skontaktuj się z doradcą, który zdalnie przedstawi Ci ofertę, opowie o inwestycji, pokaże zdjęcia, wizualizacje i plany. Możesz zrobić to telefonicznie, za pomocą aplikacji Facetime, WhatsApp lub Skype.

3. Wybierz mieszkanie i zdalnie podpisz umowę rezerwacyjną. Podpisanie umowy jest teraz łatwe i bezpieczne dzięki aplikacji Autenti. Umowa jest podpisywana online, szyfrowana i wysyłana do Ciebie emailem.

4. Skorzystaj z oferty wykończenia wnętrz - to oszczędność i gwarancja wykonania prac na czas. Możesz wybrać jeden z trzech gotowych pakietów lub je połączyć. Zobacz katalog wykończeń.

 

Zapraszamy do kontaktu z doradcą w wygodniej formie, telefonicznie, emailem i za pomocją aplikacji Skype, WhatsApp lub Facetime.

22 509 99 99
Contact

Mapa


Wskazówki dojazdu

Środek transportu:

Nie udało nam się określić Twojej lokalizacji.
Nie udało się wyznaczyć wskazówek dojazdu

Inwestycje w sprzedaży

Mapa


Wskazówki dojazdu

Środek transportu:

Nie udało nam się określić Twojej lokalizacji.
Nie udało się wyznaczyć wskazówek dojazdu

Kontakt

Kontakt

Godziny otwarcia biur sprzdaży
pn. - pt. 12.00 - 17.00, sb. 10-15
W trosce o bezpieczeństwo, zachęcamy do umówienia godziny spotkania


22 509 99 99
Contact

Kontakt

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres do korespondencji: Al. „Solidarności” 173, 00-877 Warszawa ("Skanska"). Może Pani/Pan wycofać udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie pociąga za sobą żadnych negatywnych konsekwencji. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Szczegółowe informacje dotyczące odbiorców Pani/Pana danych osobowych, przekazywania tych danych do państwa trzeciego lub do organizacji międzynarodowej, okresu przechowywania tych danych, profilowania, praw przysługujących Pani/Panu na mocy przepisów o ochronie danych osobowych znajdzie Pani/Pan pod adresem https://mieszkaj.skanska.pl/odo. W przypadku jakichkolwiek pytań, w celu cofnięcia zgody lub skorzystania z przysługujących praw należy skontaktować się ze Skanska wysyłając wiadomość pod adresem poczty elektronicznej: Contact lub drogą pisemną pod adresem siedziby Skanska podanym powyżej.