Informacje o projekcie

Kontakt

 

 

1. Obejrzyj plany i opis inwestycji dostępne online. Zapoznaj się w dodatkowym cechami budynku i mieszkania, które zaprocentują w przyszłości, m.in. z rozwiązaniami wpływającymi na zużycie energii, certyfikowanymi w systemie BREEAM.

2. Skontaktuj się z doradcą, który zdalnie przedstawi Ci ofertę, opowie o inwestycji, pokaże zdjęcia, wizualizacje i plany. Możesz zrobić to telefonicznie, za pomocą aplikacji Facetime, WhatsApp lub Skype.

3. Wybierz mieszkanie i zdalnie podpisz umowę. Podpisanie umowy jest teraz łatwe i bezpieczne dzięki aplikacji Autenti. Umowa jest podpisywana online, szyfrowana i wysyłana do Ciebie emailem.

4. Skorzystaj z oferty wykończenia wnętrz - to oszczędność i gwarancja wykonania prac na czas. Możesz wybrać jeden z trzech gotowych pakietów lub je połączyć. Zobacz katalog wykończeń.

Wybierz gotowe mieszkanie z oferty Skanska i odbierz klucze już dziś.

Zapraszamy do kontaktu z doradcą w wygodniej formie, telefonicznie, emailem i za pomocją aplikacji Skype, WhatsApp lub Facetime.

22 509 99 99
Contact

Mapa


Wskazówki dojazdu

Środek transportu:

Nie udało nam się określić Twojej lokalizacji.
Nie udało się wyznaczyć wskazówek dojazdu

Inwestycje w sprzedaży

Mapa


Wskazówki dojazdu

Środek transportu:

Nie udało nam się określić Twojej lokalizacji.
Nie udało się wyznaczyć wskazówek dojazdu

Kontakt

Kontakt

Godziny otwarcia biur sprzdaży
pn. - pt. 12.00 - 17.00, sb. 10-15
W trosce o bezpieczeństwo, zachęcamy do umówienia godziny spotkania


22 509 99 99
Contact

Kontakt

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres do korespondencji: Al. „Solidarności” 173, 00-877 Warszawa ("Skanska"). Może Pani/Pan wycofać udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie pociąga za sobą żadnych negatywnych konsekwencji. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Szczegółowe informacje dotyczące odbiorców Pani/Pana danych osobowych, przekazywania tych danych do państwa trzeciego lub do organizacji międzynarodowej, okresu przechowywania tych danych, profilowania, praw przysługujących Pani/Panu na mocy przepisów o ochronie danych osobowych znajdzie Pani/Pan pod adresem https://mieszkaj.skanska.pl/odo. W przypadku jakichkolwiek pytań, w celu cofnięcia zgody lub skorzystania z przysługujących praw należy skontaktować się ze Skanska wysyłając wiadomość pod adresem poczty elektronicznej: Contact lub drogą pisemną pod adresem siedziby Skanska podanym powyżej.