Mieszkania z wykończeniem pod klucz

Sitta by Skanska

Wybierz mieszkanie z wykończeniem pod klucz na ulubionym osiedlu

 

Co to jest Sitta?

Sitta by Skanska to nowa usługa wykończenia wnętrz „pod klucz ”. Sitta po szwedzku oznacza usiąść, rozsiąść się wygodnie. Tyle właściwie pozostaje do zrobienia po odebraniu kluczy do nowego mieszkania i przekroczeniu jego progu – usiąść i zastanowić się jak stworzyć swoje miejsce, urządzając gotowe do umeblowania wnętrza.

Pomalowane ściany, ułożone podłogi, zamontowane drzwi, oświetlenie, wykończona łazienka, kuchnia ze sprzętem AGD – to tylko część rozwiązań dostępnych w ramach nowej usługi mieszkań wykończonych „pod klucz”, który wprowadzamy do naszych inwestycji mieszkaniowych.

Sitta by Skanska po raz pierwszy pojawi się w jednym z budynków na osiedlu Holm House 3. To właśnie tam nowi mieszkańcy będą mogli znaleźć mieszkania wykończone w całości, w jednym z dwóch stylów aranżacyjnych – modern lub classic.

 

Sitta by Skanska – to proste

Wystarczy wybrać styl > odebrać klucze > zamieszkać komfortowo

Wykończone mieszkania Sitta by Skanska są dostępne w dwóch ponadczasowych, minimalistycznych stylach, które zostały zaprojektowane tak, aby czerpać z ducha skandynawskiej prostoty i współgrać z pełną gamą aranżacji.

Styl modern

Minimalistyczna, prosta forma z dominantą szarości i bieli oraz akcentami czerni, w klimacie betonu i kamienia. Mieszkanie w tym stylu będzie doskonałym tłem dla nowoczesnego wyposażenia. To opcja dla osób, które cenią prostą elegancję i modernizm we wnętrzach.

Styl classic

Esencja nordyckiej formy w architekturze z przewagą bieli, brązów i ciepłych odcieni. Mieszkanie w tym stylu będzie idealną bazą pod tworzenie przytulnych wnętrz z ponadczasowym charakterem. Opcja dedykowana miłośnikom wprowadzania do otoczenia elementów, które wizualnie ocieplają przestrzeń.

 

W momencie odbioru mieszkanie będzie miało:

 • wygładzone i pomalowane ściany i sufity
 • ułożone podłogi i listwy przypodłogowe
 • zamontowane drzwi wewnętrzne
 • wykonaną w pełni wyposażoną łazienkę z pralką oraz wanną lub kabiną prysznicową
 • urządzony aneks kuchenny wraz ze sprzętem AGD
 • położoną tapetę na jednej ścianie w sypialni lub na jednej ze ścian w pokoju dziennym
 • założoną oprawę oświetlenia w każdym pomieszczeniu
 • wykonaną „na wymiar” szafę w przedpokoju
 • zamontowane gniazdka i włączniki

 

Korzyści z zakupu mieszkania Sitta by Skanska

 • oszczędność czasu – nie trzeba szukać ekipy remontowej, pilnować zakupu materiałów ani kontrolować budżetu
 • bezpieczeństwo – zapewniamy materiały wykończeniowe od najlepszych producentów i dwuletnią gwarancję na wykonaną przez nas usługę
 • gwarancja najwyższej jakości – współpracujemy z najlepszymi ekspertami na rynku, którzy od lat realizują projekty w Polsce i na świecie

 

 

Pobierz katalog Sitta by Skanska - mieszkania wykończone pod klucz

Sitta_NU!_Warszawa_Wola

pobierz

Wizualizacje oraz przedstawione w nich elementy wyposażenia i aranżacji wnętrz mają charakter poglądowy. W celu zapoznania się ze szczegółowym zakresem oferowanych przez dewelopera pakietów wykończenia zapraszamy do biur sprzedaży.