Wsparcie w uzyskaniu kredytu

Kredyty hipoteczne – skorzystaj ze wsparcia

Wszystkie nasze inwestycje finansujemy ze środków własnych. To ważna informacja dla naszych klientów, których pieniędzy nie wykorzystujemy na budowę, ale bezpiecznie lokujemy je na otwartym rachunku powierniczym. Nie zaciągamy kredytów bankowych na potrzeby realizacji inwestycji, co wiąże się z brakiem obciążenia nieruchomości hipoteką i wpływa na poczucie bezpieczeństwa naszych klientów. Pomagamy jednak naszym klientom w uzyskaniu środków na zakup mieszkania.

Zakup mieszkania krok po kroku

Kupno mieszkania jest ważną decyzją życiową i finansową. Mogą Państwo dokonać zakupu na dwa sposoby – gotówką lub na kredyt. Gotówką zwykle operują inwestorzy, ale nie tylko. Sam proces zakupu mieszkania za gotówkę składa się z uproszczonych procedur – należy jedynie podpisać umowę notarialną i wykonać przelew.

Drugą opcją jest kredyt hipoteczny. W Skanska doskonale rozumiemy, że odłożenie odpowiedniej kwoty na zakup mieszkania jest trudne, zwłaszcza jeśli są Państwo młodymi osobami i zarabiają własne pieniądze od niedawna lub po prostu wolą płacić za własną nieruchomość niż za wynajem.

 

Muszą Państwo wiedzieć, że kredyt hipoteczny wiąże się z formalnościami takimi jak:

wkład własny
umowa przedwstępna
opłacenie zadatku
zgoda na kredyt
wpis do księgi wieczystej
Przed Państwem jest też wybór najkorzystniejszej oferty kredytu i dostarczenie niezbędnych dokumentów. Wiemy, że to może być dla Państwa obciążające, dlatego oferujemy wsparcie kredytowe.

Wsparcie kredytowe w Skanska

Zależy nam, aby obsłużyć Państwa kompleksowo, dlatego współpracujemy z ekspertami kredytów hipotecznych z firmy Notus. Mogą Państwo skontaktować się z nimi, by uzyskać profesjonalną ocenę swojej zdolności kredytowej. Z pomocą fachowca porównają Państwo oferty banków i wybiorą najlepszą opcję dla siebie.

Notus to pośrednik finansowy, a zatem może w Państwa imieniu negocjować warunki kredytu hipotecznego. Doradca pomoże też wypełnić dokumenty. Spotkania z ekspertem finansowym odbywają się za pośrednictwem naszego handlowca. Chcemy, by z nami podejmowali Państwo świadome, bezpieczne i korzystne finansowo decyzje.

Zapraszamy do kontaktu

W trosce o bezpieczeństwo prosimy o umówienie godziny spotkania.

Warszawa

NOTUS Finanse S.A. ul. Puławska 2

  • Joanna Pikowska – Ekspert finansowy tel. +48 695 855 611 – napisz wiadomość
  • Rafał Wiszniewski – Ekspert finansowy tel. +48 695 855 633 – napisz wiadomość
  • Urszula Rakus – Ekspert finansowy tel. +48 667965129 – napisz wiadomość

Kraków

Notus Finanse S.A. ul. Prądnicka 4

  • Tomasz Strug – Ekspert finansowy tel. +48 695 855 600 – napisz wiadomość