Kompleksowe finansowanie zakupu nieruchomości

Skanska, jako światowej klasy marka deweloperska, ma możliwość finansowania wszystkich projektów z funduszy własnych. To niezwykle ważna informacja dla naszych klientów, których pieniądze nie są wykorzystywane na potrzeby realizacji budowy, ale bezpiecznie ulokowane na otwartym rachunku powierniczym. Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego wspieramy przyszłych mieszkańców także w doborze najkorzystniejszego kredytu, poprzez współpracującą z nami firmę skupiającą Ekspertów finansowych.

Ekspert finansowy zapewni maksymalny komfort

Nie musisz samodzielnie zbierać i analizować ofert kredytów hipotecznych. Ekspert finansowy bezpłatnie wesprze Cię w negocjacjach z bankiem, zgromadzi niezbędne dokumenty oraz pomoże w wypełnieniu formalności. Eksperci współpracują z ponad 25 bankami, dzięki czemu dysponują pełną analizą rynku.

W związku z panującą pandemią COVID-19 oraz koniecznością ograniczenia kontaktów zachęcamy Państwa do konsultacji kredytowych z współpracującymi z naszą firmą Ekspertami Kredytowymi Notus Finanse S.A..

Warto uniknąć bezpośrednich wizyt w bankach, nasi Eksperci pracują, spotykają się głównie interaktywnie, konsultują telefonicznie troszcząc się o bezpieczeństwo klientów. Jednocześnie, posiadają wiedzę o bieżącej sytuacji w bankach a także o możliwości ułatwień spłaty rat już uruchomionych kredytów.

 

Zachęcamy do kontaktu.

 

 

Zapraszamy do kontaktu

Aneta Sułek - Ekspert finansowy

Tel. +48 667 965 706

Napisz wiadomość

Joanna Pikowska - Ekspert finansowy

tel. +48 695 855 611

Napisz wiadomość

Urszula Rakus - Ekspert finansowy

Tel. +48 667 965 129

Napisz wiadomość

Rafał Wiszniewski - Ekspert finansowy

Tel. +48 695 855 633

Napisz wiadomość


NOTUS Finanse S.A.

ul. Marszałkowska 76

00-517 Warszawa

Nasze projekty w sprzedaży