Jaśminowy Mokotów V

Warszawa, Mokotów, ul. Białej Koniczyny, Dzikich Jabłoni

Poznaj naszą ofertę

Wyślij zapytanie
Dzień dobry, Interesują mnie informacje dotyczące inwestycji: Jaśminowy Mokotów V oraz podobnych. Proszę o kontakt.
+48 22 509 99 99 pon. 10.00 - 18.00
wt. 11.00 - 17.00
śr. - pt. 10.00 - 18.00

Liczba pokoi

Powierzchnia

m2
m2
27 m2 130 m2

Cena za m2

14 286 zł 39 138 zł

Cena

1 zł 3 734 200 zł

Piętro

Cechy dodatkowe

Status

Wybrane filtry
Edytuj filtry

Brak wyników

Jaśminowy Mokotów V

Piąty etap osiedla Jaśminowy Mokotów spójnie wpisuje się w zabudowę, która już wcześniej powstała w tej okolicy. Za koncepcję architektoniczną odpowiada BBGK Architekci, która stworzyła tu niską, kameralną zabudowę zanurzoną w zieleni.

Nowe mieszkania na sprzedaż na Mokotowie powstały w rejonie starej skarpy wiślanej, zwanej skarpą warszawską, dzielnicy ogrodu. Sześć dwupiętrowych budynków, nowe nasadzenia drzew, krzewów i innych roślin oraz budki dla ptaków i owadów podkreślają parkowy charakter osiedla. Place zabaw w półprywatnej przestrzeni pozwolą dzieciom na beztroską i bezpieczną zabawę na świeżym powietrzu. Wśród przyrody znajdują się zaciszne miejsca do rekreacji i wypoczynku również dla starszych mieszkańców osiedla.

Szczegóły inwestycji
Powierzchnia mieszkań 26,01 - 106,16 m²
Liczba pokoi 1-5
Ilość pięter 2

Etapy budowy

Start sprzedaży

Start budowy

Po spełnieniu wymogów prawnych, kontrolach oraz zaprojektowaniu dokumentacji rusza budowa Twojego nowego mieszkania. W tej fazie przygotowywany jest plac budowy, wytyczane są budynki, rozpoczynamy wykopy pod fundamenty.

Stan "Zero"

Moment, w którym budynek „wychodzi z ziemi”. Każdego dnia będzie można przyglądać się postępom prac i dynamicznemu przyrostowi kolejnych kondygnacji. Następuje wylewka betonu, deskowanie oraz zbrojenie stropu.

Stan surowy otwarty

W tej fazie wykonujemy konstrukcję budynków oraz ich zadaszenie.

Stan surowy zamknięty

Na tym etapie są już wstawione okna, wykonane są ściany zewnętrzne oraz rozpoczynają się prace wykończeniowe.

Pozwolenie na użytkowanie

Na tym etapie roboty dotyczące zarówno budynków, jak i terenu otaczającego, są zakończone. Teraz przyszedł czas na kontrole przeprowadzane m.in. przez Straż Pożarną, Sanepid oraz Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego (PINB). Jeżeli nie ma zastrzeżeń, zostaje wydane pozwolenie na użytkowanie.

Przekazanie kluczy

Można się wprowadzać! Rozpoczyna się proces przekazywania kluczy przyszłym lokatorom.

Wygoda mieszkania

Jaśminowy Mokotów to kameralne osiedle, które składa się z prostych, niewielkich, dwupiętrowych budynków. Każdy dom posiada centralną, reprezentacyjną klatkę schodową, nasłonecznioną od góry świetlikiem. Wszystkie mieszkania na tym osiedlu na Mokotowie są wyposażone w przestronne balkony, tarasy oraz ogrody. Warto dodać, że narożniki pomieszczeń są przeszklone. W wizualnym odbiorze osiedla dominują światło i neutralna biel. Surowość tynku połączyliśmy tu z ciepłym drewnem i wysokiej jakości ceramiką. W efekcie domy w swym charakterze bardziej przypominają modernistyczne wille, takie jak chociażby w przedwojennych projektach Saskiej Kępy, niż współczesne bloki mieszkalne.

Atuty inwestycji

Prestiżowa lokalizacja
Kameralne budynki zatopione w zieleni
Wysokie, drewniane okna
Garderoby w większości mieszkań
Funkcjonalne układy mieszkań
Kontrola dostępu

Zielone rozwiązania

Jaśminowy Mokotów od Skanska to nowoczesne i energooszczędne domy. Nieruchomości na tym osiedlu na Mokotowie mają windy z systemem odzyskiwania energii. Na uwagę zasługują również przestronne, ponadwymiarowe okna, które optycznie powiększają metraże i pozwalają cieszyć się widokiem zieleni. Zapewniają też wydłużony czas dopływu światła dziennego.

Osiedle Jaśminowy Mokotów to pierwsza w Warszawie budowa zasilana energią wiatrową. Takie podejście do spraw klimatu oraz prowadzenie budowy z poszanowaniem środowiska naturalnego sprawiło, że osiedle Jaśminowy Mokotów może się ubiegać o międzynarodowy, ekologiczny certyfikat BREEAM. Ponadto, założyliśmy w sąsiedztwie ogólnodostępny park Enklawa o powierzchni blisko 8,5 tys. m2. W parku znajduje się jeziorko retencjonujące wodę deszczową.

Atuty inwestycji

Smart home w standardzie
Energooszczędne rozwiązania
Czujnik jakości powietrza
Budki dla ptaków i owadów
Certyfikat BREEAM

Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Filtruj mapę
Wyczyść filtry

  Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

  Treść zapytania:

  Dodaj do zapytania lokale z Ulubionych:
  Zapytanie wysłane!

  Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoje zapytanie. Nasz doradza skontaktuje się z tobą przez podany adres e-mail lub numer telefonu.

  Ok

  Biuro sprzedaży

  Jaśminowy Mokotów

  Zapraszamy do umówienia się na spotkanie w biurze sprzedaży.

  Biurowiec SPARK
  al. "Solidarności" 173, Warszawa

  pon. - pt. 9.00 - 17.00

  Wyślij zapytanie