Park Skandynawia II

Warszawa, Gocław, ul. Optyków 3 i 5B

Cena mieszkania 884 900 zł
Cena za m2 13 818 zł / m2
Budynek C
Pokoje 3
Piętro Parter
Powierzchnia 64,04 m2
Ogródek 198,43 m2
Zapytaj o ofertę

Wygodne, dwustronne mieszkanie z dwustumetrowym niemal ogrodem. Posiada pokój dzienny, dwie sypialnie, oddzielną kuchnię, łazienkę i przedpokój. Dobrze doświetlone – drzwi salonu i okna kuchni wychodzą na południe, pokojów sypialnych zaś na wschód.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 661 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów prawnych.
Przedstawione na niniejszej stronie wizualizacje mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy ułatwiający przyszłym nabywcom mieszkań zorientowanie się w ogólnym wyglądzie realizowanego Przedsięwzięcia Deweloperskiego. Przedstawione wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121; ze zm.) i nie są wiążące dla Dewelopera.

  Uzupełnij formularz, by otrzymać więcej informacji. Chętnie odpowiemy na pytania i zapraszamy do kontaktu!
  Park Skandynawia II

  Tutaj mieszka to, co kochasz

  Skandynawia wpisana jest w nazwę Skanska, dlatego właśnie tu znajdziesz to, co jest kwintesencją szwedzkiego stylu życia: ekologię, jakość, styl i równowagę między pracą, a życiem prywatnym. Osiedle jest położone przy ul. Optyków na Pradze-Południe, w sąsiedztwie Trasy Siekierkowskiej i ulicy Ostrobramskiej. Mieszkańcy doceniają je ze względu na świetną komunikacyjnie lokalizację, a także za bliskość rozmaitych miejsc rekreacji i otoczenie gotowej już infrastruktury społecznej osiedla Gocław.

  • dwa gotowe już budynki: 85 i 125 mieszkań
  • wysokość pomieszczeń około 2,7 m
  • zróżnicowana bryła: 6 i 8 pięter
  • funkcjonalne rozkłady mieszkań, świetne doświetlenie pomieszczeń, duże okna z białym wykończeniem wewnętrznym i okleiną drewnopodobną z zewnątrz
  • zielone patia między budynkami
  • windy obsługujące wszystkie poziomy budynku, cichobieżne, wygodne do przewożenia wózków dla dzieci i osób niepełnosprawnych
  • dwukondygnacyjny garaż z komórkami i boksami rowerowymi, miejsca postojowe naziemne, wózkownia
  • spójna, jasna, skandynawska kolorystyka i staranne wykończenie budynków
  • projekt pracowni nsMoonStudio, realizowany przez generalnego wykonawcę Skanska SA
  Szczegóły inwestycji
  Warszawa, Gocław, ul. Optyków 3 i 5B
  Powierzchnia mieszkań 29,3 - 88,83 m²
  Liczba pokoi 1-4
  Ilość pięter 7
  Data ukończenia Budynki gotowe

  Postęp prac budowlanych

  Start przedsprzedaży

  Przedprzedaż mieszkań ruszyła w kwietniu 2019r.

  Start budowy

  Po spełnieniu wymogów prawnych, kontrolach oraz zaprojektowaniu dokumentacji rusza budowa Twojego nowego mieszkania. W tej fazie przygotowywany jest plac budowy, wytyczane są budynki, rozpoczynamy wykopy pod fundamenty.

  Stan "Zero"

  Moment, w którym budynek „wychodzi z ziemi”. Każdego dnia będzie można przyglądać się postępom prac i dynamicznemu przyrostowi kolejnych kondygnacji. Następuje wylewka betonu, deskowanie oraz zbrojenie stropu.

  Stan surowy otwarty

  W tej fazie wykonujemy konstrukcję budynków oraz ich zadaszenie.

  Stan surowy zamknięty

  Na tym etapie są już wstawione okna, wykonane są ściany zewnętrzne oraz rozpoczynają się prace wykończeniowe.

  Pozwolenie na użytkowanie

  Na tym etapie roboty dotyczące zarówno budynków, jak i terenu otaczającego, są zakończone. Teraz przyszedł czas na kontrole przeprowadzane m.in. przez Straż Pożarną, Sanepid oraz Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego (PINB). Jeżeli nie ma zastrzeżeń, zostaje wydane pozwolenie na użytkowanie.

  Przekazanie kluczy

  Można się wprowadzać! Rozpoczyna się proces przekazywania kluczy przyszłym lokatorom.
  Mieszkania deweloperskie w Warszawie - Park Skandynawia Osiedle przyjazne zwierzętom - Park Skandynawia Osiedle oddane mieszkańcom - Park Skandynawia

  W trosce o Twój komfort:

  • przestrzeń osiedla zorganizowana jest zgodnie ze skandynawskim porządkiem: funkcjonalnie, prosto i intuicyjnie
  • stworzyliśmy przyjazny projekt wspólnej przestrzeni zielonej: drzewa, krzewy, trawniki, małe formy architektoniczne, zróżnicowane i staranie dobrane gatunki roślin
  • miejsca rekreacji wyposażone w atestowane urządzenia, plac zabaw dla dzieci jest miejscem nie tylko atrakcyjnym, ale przede wszystkim bezpiecznym
  • w przestrzeni osiedla standardem są łatwo dostępne stojaki rowerowe
  • miejsca rekreacji i rozrywki w najbliższej i niedalekiej okolicy to: Park nad Balatonem, rezerwat Olszynka Grochowska, pływalnia Wodnik, Park Skaryszewski, Teatr Powszechny, Stadion Narodowy.

  Zielone podejście do życia

  • zdrowe, atestowane materiały wykończeniowe
  • budki lęgowe dla ptaków
  • projekt zieleni nawiązuje do naturalnego środowiska przyrodniczego okolicy
  • energooszczędne rozwiązania: czujniki ruchu, oświetlenie LED
  • recykling materiałów budowlanych na poziomie blisko 100%

  Certyfikat jakości BREEAM

  Drugi etap Parku Skandynawia posiada certyfikat na poziomie „Good”. Wszystkie osiedla Skanska powstają w zgodzie z zasadami zrównoważonego ekologicznie budownictwa oraz w sposób, który pozwala na ekonomiczne, komfortowe i odpowiedzialne mieszkanie. BREEAM to także niższe koszty kredytu. Zapytaj o inne korzyści z certyfikacji budynków.

   

  Plan osiedla Park Skandynawia w Warszawie

  Najważniejsze punkty

  • CH Atrium Promenada

   500 m

  • Park nad Balatonem

   1,6 km

  • Park Znicza

   1,8 km

  • Pływalnia „Wodnik”

   2,3 km

  • Park „Leśnika”

   3 km

  Prawobrzeżna część Warszawy tętni życiem, rozwija się architektonicznie i oferuje mieszkańcom coraz więcej atrakcji. Gocław – dawniej osiedle wysokiej zabudowy o dużej gęstości zaludnienia, obecnie, dzięki przemyślanym inwestycjom, również deweloperskim, przeobraziło się w wygodne pod względem społecznym siedlisko. Zastaniesz tu bogatą infrastrukturę handlową, gęstą sieć placówek edukacyjnych i komunikacji miejskiej, system ścieżek i stanowisk wypożyczalni rowerowych, a wśród miejsc rozrywki i rekreacji między innymi Park nad Balatonem, rezerwat Olszynka Grochowska, kąpielisko Wodnik, a niewiele dalej - Park Skaryszewski, Teatr Powszechny i Stadion Narodowy.

   Uzupełnij formularz, by otrzymać więcej informacji. Chętnie odpowiemy na pytania i zapraszamy do kontaktu!
   Biuro sprzedaży

   Park Skandynawia

   ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 8, Warszawa

   pon. - pt. 12.00 - 17.00.

   Zachęcamy do umówienia godziny spotkania w biurze sprzedaży.

   Twój doradca sprzedaży:

   Izabella Makuch

   +48 22 509 99 99