Solen Kabaty

Warszawa, Ursynów, ul. Wilczy Dół 1

Poznaj naszą ofertę

Wyślij zapytanie
Dzień dobry, Interesują mnie informacje dotyczące inwestycji: Solen Kabaty oraz podobnych. Proszę o kontakt.
+48 22 509 99 99 pon. - pt. 9.00 - 17.00

Liczba pokoi

Powierzchnia

m2
m2
47 m2 130 m2

Cena za m2

17 179 zł 20 217 zł

Cena

949 000 zł 2 460 000 zł

Piętro

Cechy dodatkowe

Status

Wybrane filtry
Edytuj filtry

Solen Kabaty to elegancki apartamentowiec o niepowtarzalnej bryle położony na skraju Kabat, zaprojektowany i wyposażony tak, by można było mieszkać w nim komfortowo, zdrowo i oszczędnie.

Budynek powstał tuż przy Lesie Kabackim, który był inspiracją na etapie jego projektowania. Nieregularność ukośnych słupów w części nadwieszonej nawiązuje do swobodnie rosnącego lasu. Charakterystyczny detal wykończenia – elewacja wykonana z płyt perforowanych – nadaje lekkość, a jego forma przywodzi na myśl strukturę liści i korony drzew. Niebanalna, otoczona bujną zielenią architektura i bliskość przyrody zapewnią mieszkańcom spokój oraz przestrzeń do odpoczynku.

Szczegóły inwestycji
Powierzchnia mieszkań 44-130 m²
Liczba pokoi 2-5
Ilość pięter 4
Data ukończenia Q1 2024

Etapy budowy

Start sprzedaży

Sprzedaż mieszkań ruszyła w styczniu 2022

Start budowy

Po spełnieniu wymogów prawnych, kontrolach oraz zaprojektowaniu dokumentacji rusza budowa Twojego nowego mieszkania. W tej fazie przygotowywany jest plac budowy, wytyczane są budynki, rozpoczynamy wykopy pod fundamenty.

Stan "Zero"

Moment, w którym budynek „wychodzi z ziemi”. Każdego dnia będzie można przyglądać się postępom prac i dynamicznemu przyrostowi kolejnych kondygnacji. Następuje wylewka betonu, deskowanie oraz zbrojenie stropu.

Stan surowy otwarty

W tej fazie wykonujemy konstrukcję budynków oraz ich zadaszenie.

Stan surowy zamknięty

Na tym etapie są już wstawione okna, wykonane są ściany zewnętrzne oraz rozpoczynają się prace wykończeniowe.

Pozwolenie na użytkowanie

Na tym etapie roboty dotyczące budynku i terenu otaczającego są zakończone. Przyszedł czas na kontrole przeprowadzane m.in. przez Straż Pożarną, Sanepid oraz Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego (PINB). Jeżeli nie ma zastrzeżeń, zostaje wydane pozwolenie na użytkowanie.

Przekazanie kluczy

Można się wprowadzać! Rozpoczyna się proces przekazywania kluczy przyszłym lokatorom.

Wygoda mieszkania

Solen Kabaty to kameralna inwestycja z przestronnymi i funkcjonalnymi apartamentami. Te nowe mieszkania na Kabatach to przykład wyjątkowej i ponadczasowej architektury. Mieszkania na Ursynowie w tym apartamentowcu mają wysokie, panoramiczne, drewniane okna z naświetlami oraz duże balkony, prywatne ogródki na parterze i tarasy na ostatnim piętrze. Na dachu budynku zostały umieszczone panele fotowoltaiczne, które będą zasilały części wspólne.

Części wspólne Solen Kabaty zostały starannie zaprojektowane. Nie brakuje tutaj miejsc do odpoczynku i zabawy. Na terenie inwestycji znajdują się duże place zabaw dla dzieci młodszych i starszych, a także teren rekreacyjny z częścią piknikową, terenową siłownią z wysokiej jakości wyposażeniem. Jest tam też wyjątkowy ogród z różnorodną roślinnością.

Atuty inwestycji

Wyjątkowa architektura
Drewniana stolarka okienna
Kontrola dostępu
Strefa rekreacji
Sąsiedztwo Lasu Kabackiego
Certyfikat ‘Obiekt bez barier’

Zrównoważone rozwiązania

Na terenie Solen Kabaty wprowadzono szereg zrównoważonych rozwiązań. Inwestycja jest częściowo zasilana ze źródeł odnawialnych energii, z czego korzystano już na etapie budowy. Do budowy nowych mieszkań na Ursynowie wykorzystywano jedynie certyfikowane, bezpieczne i wolne od LZO materiały budowlane. Odpady z budowy niemal w 100% zostały poddane recyklingowi. Dzięki systemowi automatyzacji mieszkania Appartme tzw. systemowi smart home, można zarządzać domem w sposób świadomy, zrównoważony oraz zmniejszyć wydatki na jego utrzymanie.

Atuty inwestycji

Smart home w standardzie
Panele fotowoltaiczne na dachu
Certyfikat BREEAM

Atrakcyjność lokalizacji

Apartamentowiec powstał w sercu Kabat na warszawskim Ursynowie. Spacerowy dystans dzieli go od stacji metra, a także licznych przystanków autobusowych.

Usytuowany jest wśród budynków jednorodzinnych, które nie stanowią wysokiej zabudowy. Spacerowy dystans dzieli go od kilku dobrych szkół podstawowych i kilkunastu przedszkoli. W okolicy znajduje się kilkanaście restauracji, a także lokalny bazarek, ze świeżymi produktami.

Bliskość lasu Kabackiego zachęca do aktywnego spędzania czasu – spacerów, biegania czy rowerów, a także odkrywania uroków przyrody.

Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Filtruj mapę
Wyczyść filtry

  Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

  Treść zapytania:

  Dodaj do zapytania lokale z Ulubionych:
  Zapytanie wysłane!

  Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoje zapytanie. Nasz doradza skontaktuje się z tobą przez podany adres e-mail lub numer telefonu.

  Ok

  Biuro sprzedaży

  Solen Kabaty

  ul. Wilczy Dół 1, Warszawa

  śr. - pt. 9.00 - 17.00

  Wyślij zapytanie

  Czwartki z Ekspertem Wnętrz Deer Design

  W każdy czwartek w godzinach 10:00-17:00 Ekspert Wnętrz z Pracowni Deer Design pomoże Państwu wybrać mieszkanie idealnie dopasowane do potrzeb i przedstawi możliwości jego wykończenia. Zarezerwuj termin, wybierając datę i godzinę spotkania w kalendarzu:

  Rezerwuję