Stilla

Warszawa, Włochy, ul. Fajansowa

Poznaj naszą ofertę

Wyślij zapytanie
Dzień dobry, Interesują mnie informacje dotyczące inwestycji: Stilla oraz podobnych. Proszę o kontakt.
+48 22 509 99 99 pon. - pt. 9.00 - 17.00

Liczba pokoi

Powierzchnia

m2
m2
27 m2 76 m2

Cena za m2

14 557 zł 22 415 zł

Cena

492 000 zł 1 455 000 zł

Piętro

Cechy dodatkowe

Status

Wybrane filtry
Edytuj filtry

Twoja enklawa w wielkim mieście

Zlokalizowane na warszawskim Rakowie osiedle Stilla, swoją nazwą nawiązuje do szwedzkiego słowa symbolizującego ciszę i harmonię. Te nowe mieszkania na warszawskich Włochach to inwestycja, która obejmuje dwa starannie zaprojektowane budynki, cztero- i ośmiopiętrowy, oraz wewnętrzne patio.

Przestrzeń wspólna została zaprojektowana w taki sposób, by sprzyjać integracji. Dziedziniec, z jednej strony osłonięty przez starodrzew, przemyślany jest w taki sposób, by jego wyposażenie było atrakcyjne zarówno dla dużych, jak i małych mieszkańców. Unikatowym rozwiązaniem jest szklarnia, w której każdy może uprawiać własne rośliny.

Szczegóły inwestycji
Powierzchnia mieszkań 26 - 76 m²
Liczba pokoi 1 - 4
Ilość pięter 8

Etapy budowy

Ostateczne pozwolenie na budowę

Rezerwacje mieszkań

Trwa zawieranie umów rezerwacyjnych.

Start sprzedaży

Rozpoczęcie sprzedaży i zawieranie umów deweloperskich

Start budowy

Po spełnieniu wymogów prawnych, kontrolach oraz zaprojektowaniu dokumentacji rusza budowa Twojego nowego mieszkania. W tej fazie przygotowywany jest plac budowy, wytyczane są budynki, rozpoczynamy wykopy pod fundamenty.

Stan "Zero"

Moment, w którym budynek wychodzi z ziemi. Każdego dnia będzie można przyglądać się postępom prac i dynamicznemu przyrostowi kolejnych kondygnacji. Następuje wylewka betonu, deskowanie oraz zbrojenie stropu.

Stan surowy otwarty

W tej fazie wykonujemy konstrukcję budynków oraz ich zadaszenie.

Stan surowy zamknięty

Na tym etapie są już wstawione okna, wykonane są ściany zewnętrzne oraz rozpoczynają się prace wykończeniowe.

Pozwolenie na użytkowanie

Na tym etapie roboty dotyczące zarówno budynków, jak i terenu otaczającego, są zakończone. Teraz przyszedł czas na kontrole przeprowadzane m.in. przez Straż Pożarną, Sanepid oraz Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego (PINB). Jeżeli nie ma zastrzeżeń, zostaje wydane pozwolenie na użytkowanie.

Przekazanie kluczy

Można się wprowadzać! Rozpoczyna się proces przekazywania kluczy przyszłym lokatorom.

Wygoda mieszkania

Stilla dedykowana jest rodzinom poszukującym docelowego mieszkania. Niewątpliwym atutem mieszkań na sprzedaż na warszawskich Włochach są funkcjonalne układy oraz duże balkony, a mieszkania parterowe prywatne ogródki.

Osiedle Stilla zostało zaprojektowane w taki sposób, aby większość pomieszczeń była prześwietlona na tzw. przestrzał, dzięki czemu jest dużo dostępu do światła dziennego, a mieszkania są jasne i przyjazne.

Stilla będzie sprzyjać wspólnym aktywnościom i tworzeniu przyjaznej atmosfery wśród mieszkańców. Sprzyjać będzie temu wewnętrzny dziedziniec z pergolą, ławkami, zjeżdżalnią dla najmłodszych i stolikami dla mieszkańców. Unikalnym rozwiązaniem, które proponujemy, jest szklarnia, gdzie mieszkańcy będą mogli uprawiać własne rośliny.

Atuty inwestycji

Nowoczesna architektura
Funkcjonalne układy mieszkań
Tereny rekreacyjne dla mieszkańców
Szklarnia dla mieszkańców
Kontrola dostępu
Rozwinięta infrastruktura w okolicy

Zielone rozwiązania

Osiedle Stilla będzie budowane z dbałością o środowisko. Dowodem na to jest uzyskanie certyfikatu BREEAM, który zaświadcza, że budynek powstanie w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju. Na osiedlu zaplanowane są liczne zielone rozwiązania: zielone dachy, które stworzą dodatkową powierzchnię retencjonującą wodę, windy z odzyskiem energii, czujniki jakości powietrza Airly czy zasilanie energią z odnawialnych źródeł.

Atuty inwestycji

Smart home w standardzie
Czujnik jakości powietrza
Panele fotowoltaiczne
Budki dla ptaków
Certyfikat BREEAM

Atrakcyjność lokalizacji

Nowe mieszkania na warszawskich Włochach są zlokalizowane w atrakcyjnej, a jednocześnie kameralnej okolicy. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się szkoły i przedszkola, jest też bogata oferta handlowa i rozrywkowa. Do centrum można dostać się samochodem, co zajmuje 20 minut lub korzystając z komunikacji miejskiej.

Realizacja inwestycji zakłada również poprawę lokalnej infrastruktury miejskiej, co przyczyni się do podniesienia komfortu życia również mieszkańców sąsiednich nieruchomości. Ulica Fajansowa, przy której będzie położony budynek, zostanie kompleksowo przebudowana. Powstaną nowe chodniki po obu stronach jezdni, szerokie oświetlenie i nowa nawierzchnia.

Filtruj mapę
Wyczyść filtry


  Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

  Treść zapytania:

  Dodaj do zapytania lokale z Ulubionych:


  Zapytanie wysłane!

  Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoje zapytanie. Nasz doradza skontaktuje się z tobą przez podany adres e-mail lub numer telefonu.

  Ok

  Biuro sprzedaży

  Stilla

  Zapraszamy do umówienia się na spotkanie z doradcą.

  biurowiec SPARK, al. "Solidarności" 173, Warszawa

  pon. - pt. 9.00 - 17.00

  Wyślij zapytanie