Bądź pierwszy – wybierz swoją wyspę na Mokotowie!

Drugi etap inwestycji Holm House już w sprzedaży! Pierwszy zarezerwuj swój wymarzony apartament. Zadzwoń i umów się na spotkanie z doradcą tel: 22 509 99 95. Znajdź swoją prywatną wyspę w centrum ulubionej, biznesowej dzielnicy Warszawy.

Powierzchnia: 27 - 133 m²
Liczba pokoi: 1 - 5 pokoi
Liczba pięter: 8
Lokalizacja: Mokotów
Rozpoczęcie sprzedaży: Maj 2018r.
Planowany koniec budowy: Q4 2020

Nazwa Holm House jest zaczerpnięta ze szwedzkiego słowa „holm” oznaczającego wyspę. Wraz z drugim etapem inwestycji nowoczesna miejska wyspa stworzona w centrum Mokotowa powiększa się, ale w tym archipelagu każdy mieszkaniec zachowuje swoją prywatną przestrzeń
Kameralne mokotowskie osiedle Holm House 2 to jednocześnie element stołecznego business hubu. Doskonała infrastruktura tej części Warszawy, bliskość biznesowego zagłębia, stacji metra Wierzbno i zastosowanie innowacyjnych rozwiązań w budynku sprawiają, że mieszkanie tutaj to najlepsza inwestycja.

BREEAM to jedna z najbardziej popularnych w Europie metod oceny jakości budynku oraz procesu budowlanego. To polisa na przyszłość, potwierdzająca wysoki standard wykonania, zastosowanie ekologicznych rozwiązań, gwarantująca komfort użytkowania. Budynki drugiego etapu Holm House są wolne od materiałów toksycznych. Zastosowana w nich izolacja cieplna skutecznie obniża koszty ogrzewania. Obiekt ubiega się o certyfikat BREEAM.

breeam-logo-skanska

Każdy mieszkaniec zasługuje na równe traktowanie i dostęp do wszystkich miejsc osiedla, niezależnie od swojego wieku, sprawności a nawet wzrostu. Dlatego Holm House 2 zostało zaprojektowane w sposób, który nikogo nie wyklucza. Minimalna ilość krawężników i schodków ułatwia poruszanie się po terenie inwestycji, podjazdy, bezprogowe windy i lekkie drzwi ułatwiają dostanie się do budynku a niemal połowa mieszkań może zostać dostosowana do konkretnych potrzeb mieszkańców z różnymi stopniami i rodzajami niepełnosprawności ruchu, wzroku czy słuchu. Obiekt ubiega się o certyfikat Obiekt Bez Barier.

obb-skanska-logo

Szczegóły inwestycji

  • 3 budynki - B, C, D
  • 226 mieszkań. Dostępne metraże: od 27 do 133
  • zróżnicowane bryły budynków: 9 (budynek B) i 7 (budynki C i D) kondygnacji
  • wewnętrzne patia oraz strefa rekreacji przeznaczone wyłącznie dla mieszkańców
  • plac zabaw
  • dwukondygnacyjny garaż z komórkami i boksami rowerowymi
  • lokale usługowe w parterze od strony ulicy
  • projekt renomowanej pracowni architektonicznej Wojciecha Hermanowicza realizowany przez generalnego wykonawcę Skanska S.A.
  • własność gruntu

Mapa


Odległość do punktów

Mapa


Odległość do punktów

Kontakt

Zapraszamy do Głównego Biura Sprzedaży Mieszkań w Spark! Odwiedź nas pod adresem Al. "Solidarności" 173!

Ważne kontakty

Kontakt

Podanie adresu email lub numeru telefonu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na kontakt przedstawicieli Skanska Residential Development Poland i przekazanie informacji o interesującej Panią/Pana ofercie handlowej, wydarzeniach lub innych informacji związanych z działalnością Skanska Residential Development Poland. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres do korespondencji do dnia 21.05.2018 al. Jana Pawła II, 17, 00-854 Warszawa, po 21.05.2018 al. Solidarności 173, 00-877 Warszawa ("SKANSKA").Podane przez Panią/Pana dane osobowe, będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Skanska.