Jaśminowy Mokotów - odetchnij w miejskiej oazie

Trwa sprzedaż II etapu Jaśminowego Mokotowa! Nowa pula mieszkań i jeszcze więcej apartamentów do wyboru. Zadzwoń i umów się na spotkanie z doradcą pod nr tel: 22 509 99 99. Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Powierzchnia: 30,84 - 141,08 m²
Liczba pokoi: od 1 do 5 pokoi
Liczba pięter: 2
Lokalizacja: Mokotów, ul. Białego Dębu
Planowany koniec budowy: Q4 2019

Postęp prac budowlanych

Start sprzedaży
Start budowy
Stan "Zero"
Stan surowy otwarty
Stan surowy zamknięty
Pozwolenie na użytkowanie
Przekazanie kluczy

Ważne kontakt

Skandynawska filozofia życia, zgodnie z którą działa Skanska, w centrum stawia potrzeby człowieka. Wierzymy w rozwiązania ponadczasowe, jakościowe i funkcjonalne. Staramy się tworzyć dobrze zaprojektowaną przestrzeń do życia blisko przyrody. Taki właśnie jest Jaśminowy Mokotów. 

Jaśminowy Mokotów to mieszkania z prawem własności gruntu oraz gwarancją BREEAM. To pierwsze osiedle na Mokotowie zgłoszone do certyfikacji BREEAM wyróżniającej najwyższe standardy w aspekcie projektowym, realizacyjnym i użytkowym.
Jaśminowy Mokotów to również pierwsza budowa w Warszawie zasilana wyłącznie energią wiatrową. Dzięki świadomemu ograniczaniu korzystania z energii elektrycznej na rzecz zielonej energii, Skanska redukuje niekorzystny wpływ na środowisko już na etapie realizacji inwestycji – produkcja zielonej energii nie powoduje emisji szkodliwych gazów ani ciepła. 

 

Jaśminowy Mokotów w 360°

Zapraszamy na wirtualny spacer po zrealizowanym już I etapie naszej inwestycji!Ruszyła sprzedaż II etapu Jaśminowego Mokotowa!

W drugim etapie powstanie 6 dwupiętrowych budynków z łączną ilością 96 mieszkań o zróżnicowanym metrażu - od kawalerek z aneksem kuchennym o powierzchni 30 mkw., do pięciopokojowych apartamentów mierzących 141 mkw. W kolejnych etapach inwestycji powstaną wille miejskie, domki jednorodzinne i szeregowe.

W skład drugiego etapu wchodzą budynki G, H, J, L, M. Nowe apartamenty są dostępne w zakładce Mieszkania.

Jaśminowy Mokotów posiadać będzie własny staw, park z przestrzenią do rekreacji i ogrody między budynkami

Jaśminowy Mokotów powstaje na terenie Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Skanska w pełni respektuje wynikające z tego tytułu nakazy: minimalną ingerencję w charakter tego miejsca oraz niską, kameralną zabudowę. Naturalnie zabezpieczony skarpą, otoczony bujną zielenią oraz świetnie usytuowany Jaśminowy Mokotów, będzie wyjątkowym azylem w sercu miasta. Pas napowietrzania Warszawy, w którym powstaje Jaśminowy Mokotów gwarantuje jego mieszkańcom stały dopływ świeżego powietrza, pomimo jego lokalizacji w środku metropolii. Powierzchnia biologicznie czynna, zapewniająca stały i bliski kontakt z przyrodą, stanowi 60% obszaru. 

Opis inwestycji


W sercu Mokotowa powstaje miejsce o nieprzemijalnym uroku.

Jego kameralna, dwupiętrowa zabudowa i klasyczna forma zachwyci nawet tych najbardziej wymagających. Jaśminowy Mokotów to kameralne, dwupiętrowe budynki. Starannie wykończone hole, balkony i tarasy. To komfort użytkowania, bezpieczeństwo i ekologiczne rozwiązania.

Za projekt architektoniczny odpowiada słynne biuro projektowe "Rolfe Judd", znane z realizacji w Polsce oraz za granicą.

Przestrzeń rekreacyjna


Na zewnątrz mieszkańców zachwyci zieleń

Prawdziwa klasa tkwi w oszczędnej formie – lekkiej, ergonomicznej, bez ozdobników
A jeśli dodać najlepszą klasę materiałów – jakość wykonania broni się sama. Co nas inspiruje? Natura, która tworzy genialne formy: trawiaste, wykorzystujące morfologię terenu place zabaw, park z przestrzenią do rekreacji, staw oraz ogródki dla mieszkańców stanowią niezwykle ważną część Jaśminowego Mokotowa.

Design


W częściach wspólnych dominuje światło i biel. Surowość tynku łączy się z ciepłym drewnem i wysokiej jakości ceramiką.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów prawnych. Przedstawione na niniejszej stronie wizualizacje mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy ułatwiający przyszłym nabywcom mieszkań zorientowanie się w ogólnym wyglądzie realizowanego Przedsięwzięcia Deweloperskiego. Przedstawione wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121; ze zm.) i nie są wiążące dla Dewelopera.

Czysta forma, stonowane barwy, skala budynków przyjazna dla człowieka – taka była idea projektu.

Michał Sęczkowski, Architekt Rolfe Judd, współtwórca Jaśminowego Mokotowa

Mapa


Wskazówki dojazdu

Środek transportu:

Nie udało nam się określić Twojej lokalizacji.

Nie udało się wyznaczyć wskazówek dojazdu

Odległość do punktów

  Styl skandynawski to design na najwyższym poziomie. Taki właśnie jest Jaśminowy Mokotów.

  jasminowy_park_galeria_1140x500_skanska

  czesci_wspolne_jasminowy_mokotow_galeria_1140x500_skanska

  Relaks na Mokotowie

  Öppet för livet - Otwórz się na życie, miasto i naturę

  O terenach znajdujących się w okolicy Skarpy Warszawskiej mówi się, że to miejsce idealne. Mieszkańcy odnajdują tu zieleń, ciszę, spokój, historyczne otoczenie i niespotykane krajobrazy. W tej osobliwej w skali całej Warszawy okolicy, pośród parków miejskich, takich jak Arkadia czy Dolinka Służewiecka, spokojnych uliczek, z dobrym dojazdem do centrum, powstaje wyjątkowe osiedle – Jaśminowy Mokotów.

  Widok na staw, który jest integralną częścią Jaśminowego Parku.

  Kino Iluzjon Filmoteki Narodowej - Ikona na kulturalnej mapie Warszawy. To miejsce o statusie kina archiwalnego, znajdujące się pod opieką Filmoteki Narodowej.

  Park Morskie Oko - Zespół ogrodowo-pałacowy zaprojektowany w XVIII w. dla księżnej Izabeli Lubomirskiej. Dziś ulubione miejsce do trenowania joggingu.

  Królikarnia - Miejsce dla entuzjastów połączenia natury i sztuki. Tu w otoczeniu drzew i krzewów działa Park Rzeźby, w którym na stałe zagościły prace z kolekcji Muzeum Narodowego w Warszawie.

  Mapa


  Wskazówki dojazdu

  Środek transportu:

  Nie udało nam się określić Twojej lokalizacji.

  Nie udało się wyznaczyć wskazówek dojazdu

  Odległość do punktów

   Kontakt

   Zapraszamy do Głównego Biura Sprzedaży Mieszkań w Spark! Umów się na indywidualne spotkanie z doradcą.

   Ważne kontakt

   Sprawdź lokalizację oraz godziny otwarcia naszych wszystkich biur sprzedaży tutaj!

   Kontakt

   Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres do korespondencji: Al. „Solidarności” 173, 00-877 Warszawa ("Skanska"). Może Pani/Pan wycofać udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie pociąga za sobą żadnych negatywnych konsekwencji. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Szczegółowe informacje dotyczące odbiorców Pani/Pana danych osobowych, przekazywania tych danych do państwa trzeciego lub do organizacji międzynarodowej, okresu przechowywania tych danych, profilowania, praw przysługujących Pani/Panu na mocy przepisów o ochronie danych osobowych znajdzie Pani/Pan pod adresem https://mieszkaj.skanska.pl/odo. W przypadku jakichkolwiek pytań, w celu cofnięcia zgody lub skorzystania z przysługujących praw należy skontaktować się ze Skanska wysyłając wiadomość pod adresem poczty elektronicznej: odo_residential@skanska.pl lub drogą pisemną pod adresem siedziby Skanska podanym powyżej.