Kameralny z natury

Apartamenty Jaśminowy Mokotów to trzeci etap inwestycji przy ul. Białego Dębu i ul. Kwitnących Jabłoni. Dwupiętrowe budynki otoczone zielenią oraz przestronne mieszkania z balkonami w sercu tętniącego życiem miasta sprzyjają złapaniu oddechu. Mieszkanie tutaj to gwarancja bliskości natury, jakości i spokoju w otoczeniu zieleni.

Powierzchnia: 23,71 - 115,92 m²
Liczba pokoi: 1 - 5 pokoje
Liczba pięter: 2
Lokalizacja: Mokotów, ul. Białego Dębu
Planowany koniec budowy: Q3 2021

Postęp prac budowlanych

Start sprzedaży
Start budowy
Stan "Zero"
Stan surowy otwarty
Stan surowy zamknięty
Pozwolenie na użytkowanie
Przekazanie kluczy

Kontakt

Skandynawska filozofia życia, zgodnie z którą działa Skanska, w centrum stawia potrzeby człowieka. Wierzymy w rozwiązania ponadczasowe, jakościowe i funkcjonalne. Staramy się tworzyć dobrze zaprojektowaną przestrzeń do życia blisko przyrody. Taki właśnie jest Jaśminowy Mokotów. 

Jaśminowy Mokotów to mieszkania z prawem własności gruntu oraz gwarancją BREEAM. To pierwsze osiedle na Mokotowie zgłoszone do certyfikacji BREEAM wyróżniającej najwyższe standardy w aspekcie projektowym, realizacyjnym i użytkowym.
Jaśminowy Mokotów to również pierwsza budowa w Warszawie zasilana wyłącznie energią wiatrową. Dzięki świadomemu ograniczaniu korzystania z energii elektrycznej na rzecz zielonej energii, Skanska redukuje niekorzystny wpływ na środowisko już na etapie realizacji inwestycji – produkcja zielonej energii nie powoduje emisji szkodliwych gazów ani ciepła. 

 

Lokalizacja


Jaśminowy Mokotów, pomimo zapewnienia 60% terenów zielonych, dał możliwość mieszkania blisko centrum, na czym bardzo mi zależało. Architektura budynków, nieprzekraczająca dwóch pięter, była już tylko wisienką na torcie. Tak, mogę powiedzieć, że w Warszawie, gdzie wybierając mieszkanie, trzeba iść na wiele kompromisów, mi udało się znaleźć „moje miejsce” bez większych ustępstw.

Patrycja Pankiewicz, stylistka modowa, mieszkanka osiedla Jaśminowy Mokotów

Otwórz się na życie, miasto i naturę

O terenach znajdujących się w okolicy Skarpy Warszawskiej mówi się, że to miejsce idealne. Mieszkańcy odnajdują tu zieleń, ciszę, spokój, historyczne otoczenie i niespotykane krajobrazy. W tej osobliwej w skali całej Warszawy okolicy, pośród parków miejskich, takich jak Arkadia czy Dolinka Służewiecka, spokojnych uliczek, z dobrym dojazdem do centrum, powstaje wyjątkowe osiedle – Jaśminowy Mokotów.

Opis inwestycji


Cechy budynków

 • 6 budynków 2-piętrowych
 • wysokość mieszkań: ok. 2,80m
 • zróżnicowane metraże od 23 m² do 116 m²
 • możliwość łączenia mieszkań
 • partery z ogródkami
 • niewielka liczba mieszkań na piętrze
 • duże balkony
 • wysokie drewniane okna
 • eleganckie portale drzwiowe
 • wysoka jakość materiałów  wykończeniowych
 • plac zabaw z atestowanymi zabawkami i tablicami edukacyjnymi
 • projekt architektoniczny zrealizowany przez Pracownię BBGK Architekci.

Rekreacja i zieleń


Miejska przystań

 • niska, kameralna zabudowa
 • 55% obszaru osiedla to powierzchnia biologicznie czynna
 • park z jeziorem zrealizowany w ramach inwestycji
 • zróżnicowane gatunki roślin
 • wewnętrzne patio dla mieszkańców
 • certyfikat BREEAM, potwierdzający jakość i wpływ budynku na środowisko

W otoczeniu natury

 • Zieleń na terenie osiedla zaaranżowana na podstawie analizy przyrodniczej i ekologicznej
 • Zaprojektowane rodzime gatunki roślin, które pierwotnie występowały na tym terenie
 • Bogaty ekosystem zapewnia schronienie i pożywienie dla zwierząt, ptaków, owadów
 • Różnorodność form i gatunków roślin sprzyja redukcji stresu, lepszemu samopoczuciu oraz podnosi jakość życia mieszkańców osiedla

Dbałość o środowisko naturalne


Kameralny z natury

Niska, kameralna zabudowa stanowi przestrzeń, w której można odnaleźć upragniony spokój. Liczne tereny zielone, w tym bliskie sąsiedztwo parku “Enklawa” sprzyjają wypoczynkowi. To sprawia, że Jaśminowy Mokotów stanowi wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, doskonałe na aktywne życie w zgodzie z naturą.

Bezpieczeństwo ze Skanska

 • ponad 125-letnia tradycja grupy Skanska
 • tysiące oddanych mieszkań
 • bezpieczeństwo jako priorytet działalności
 • finansowanie budów ze środków własnych
 • otwarte rachunki powiernicze dla klientów
 • pomoc w przygotowaniu dokumentów
 • zespół do dyspozycji klientów również po zakupie mieszkania

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 661 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów prawnych. Przedstawione na niniejszej stronie wizualizacje mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy ułatwiający przyszłym nabywcom mieszkań zorientowanie się w ogólnym wyglądzie realizowanego Przedsięwzięcia Deweloperskiego. Przedstawione wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121; ze zm.) i nie są wiążące dla Dewelopera.

Mapa


Wskazówki dojazdu

Środek transportu:

Nie udało nam się określić Twojej lokalizacji.

Nie udało się wyznaczyć wskazówek dojazdu

Odległość do punktów

  Styl skandynawski to design na najwyższym poziomie. Taki właśnie jest Jaśminowy Mokotów.

  Relaks na Mokotowie

  O terenach znajdujących się w okolicy Skarpy Warszawskiej mówi się, że to miejsce idealne. Mieszkańcy odnajdują tu zieleń, ciszę, spokój, historyczne otoczenie i niespotykane krajobrazy. W tej osobliwej w skali całej Warszawy okolicy, pośród parków miejskich, takich jak Arkadia czy Dolinka Służewiecka, spokojnych uliczek, z dobrym dojazdem do centrum, powstaje wyjątkowe osiedle – Jaśminowy Mokotów.

   

  Widok na staw, który jest integralną częścią Parku Enklawa.

  Kino Iluzjon. Ikona na kulturalnej mapie Warszawy. To miejsce o statusie kina archiwalnego. Idealne dla fanów ambitnego repertuaru.

  Park Morskie Oko - Zespół ogrodowo-pałacowy zaprojektowany w XVIII w. dla księżnej Izabeli Lubomirskiej. Dziś ulubione miejsce do trenowania joggingu.

  Królikarnia - Miejsce dla entuzjastów połączenia natury i sztuki. Tu w otoczeniu drzew i krzewów działa Park Rzeźby, w którym na stałe zagościły prace z kolekcji Muzeum Narodowego w Warszawie.

  Mapa


  Wskazówki dojazdu

  Środek transportu:

  Nie udało nam się określić Twojej lokalizacji.

  Nie udało się wyznaczyć wskazówek dojazdu

  Odległość do punktów

   Kontakt

   Kontakt

   Sprawdź lokalizacje i godziny otwarcia biur sprzedaży mieszkań Skanska tutaj

   Kontakt

   Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres do korespondencji: Al. „Solidarności” 173, 00-877 Warszawa ("Skanska"). Może Pani/Pan wycofać udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie pociąga za sobą żadnych negatywnych konsekwencji. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Szczegółowe informacje dotyczące odbiorców Pani/Pana danych osobowych, przekazywania tych danych do państwa trzeciego lub do organizacji międzynarodowej, okresu przechowywania tych danych, profilowania, praw przysługujących Pani/Panu na mocy przepisów o ochronie danych osobowych znajdzie Pani/Pan pod adresem https://mieszkaj.skanska.pl/odo. W przypadku jakichkolwiek pytań, w celu cofnięcia zgody lub skorzystania z przysługujących praw należy skontaktować się ze Skanska wysyłając wiadomość pod adresem poczty elektronicznej: odo_residential@skanska.pl lub drogą pisemną pod adresem siedziby Skanska podanym powyżej.