Holm House 5

Warszawa, Mokotów, ul. Zdziechowskiego

Zamieszkaj na Mokotowie już od 22 200 zł/m2

Wyślij zapytanie
Dzień dobry, Interesują mnie informacje dotyczące inwestycji: Holm House 5 oraz podobnych. Proszę o kontakt.
+48 22 509 99 99 pon. 10.00 - 18.00,
wt. 11.00 - 17.00,
śr. - pt. 10.00 - 18.00

Liczba pokoi

Powierzchnia

m2
m2
28 m2 107 m2

Cena za m2

21 205 zł 39 138 zł

Cena

841 087 zł 3 734 200 zł

Piętro

Cechy dodatkowe

Status

Wybrane filtry
Edytuj filtry

Dom wokół drzewa

Holm House to inwestycja, która od lat stanowi element miejskiej tkanki Mokotowa. Główną inspiracją przy opracowywaniu projektu piątego etapu stał się wiekowy dąb usytuowany na środku działki pod zabudowę. Celem, który postawiono pracowni projektowej Kulczyński Architekt, było wpisanie budynku w otoczenie drzewa i przygotowanie projektu w taki sposób, żeby udało się je zachować.

W projekcie Holm House 5 postawiono na nowoczesną bryłę z wyraźnymi kształtami geometrycznymi, co stanowi kontrast wobec naturalnego, nieregularnego kształtu dębu rosnącego na tym terenie. Połączenie między nowoczesnością a naturą mają stanowić choćby detale wykończenia – obicia balkonów w kolorze  kolorze miedzi, mają korespondować z dębowymi liśćmi, które przybierają ten odcień jesienią.

Szczegóły inwestycji
Powierzchnia mieszkań 28 -108 m²
Liczba pokoi 1 - 5
Ilość pięter 5 - 8
Lokale usługowe 4
Data ukończenia Q4 2025

Etapy budowy

Start sprzedaży

Rozpoczęcie sprzedaży i zawieranie umów deweloperskich

Start budowy

Po spełnieniu wymogów prawnych, kontrolach oraz zaprojektowaniu dokumentacji rusza budowa Twojego nowego mieszkania. W tej fazie przygotowywany jest plac budowy, wytyczane są budynki, rozpoczynamy wykopy pod fundamenty.

Stan zero

Moment, w którym budynek wychodzi z ziemi. Każdego dnia będzie można przyglądać się postępom prac i dynamicznemu przyrostowi kolejnych kondygnacji. Następuje wylewka betonu, deskowanie oraz zbrojenie stropu.

Stan surowy otwarty

W tej fazie wykonujemy konstrukcję budynków oraz ich zadaszenie.

Stan surowy zamknięty

Na tym etapie są już wstawione okna, wykonane są ściany zewnętrzne oraz rozpoczynają się prace wykończeniowe.

Pozwolenie na użytkowanie

Na tym etapie roboty dotyczące zarówno budynków, jak i terenu otaczającego, są zakończone. Teraz przyszedł czas na kontrole przeprowadzane m.in. przez Straż Pożarną, Sanepid oraz Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego (PINB). Jeżeli nie ma zastrzeżeń, zostaje wydane pozwolenie na użytkowanie.

Przekazanie kluczy

Można się wprowadzać! Rozpoczyna się proces przekazywania kluczy przyszłym lokatorom.

Atrakcyjność lokalizacji

Holm House znajduje się między ulicami Domaniewską a Mariana Zdziechowskiego, w niedalekiej odległości od stacji metra Wierzbno i Wilanowska. Nieopodal jest handlowa Galeria Mokotów i duży teren rekreacyjny – Park Arkadia przy Pałacu Królikarnia. Doskonała infrastruktura tej części Warszawy, bliskość biznesowego zagłębia i zastosowanie innowacyjnych rozwiązań w budynkach sprawiają, że mieszkanie tutaj to najlepsza inwestycja.

Holm House w Warszawie to docelowo osiem budynków i ponad 800 mieszkań. Sześć z siedmiu budynków przy ul. Zdziechowskiego 4-11 ma już mieszkańców. Dziś mieszka tu już ponad 700 rodzin. Obecnie powstaje już ostatni etap inwestycji.

Atuty inwestycji

Bliskość 2 stacji metra
Kontrola dostępu
Certyfikat ‘Obiekt bez barier’
Świadome użycie materiałów wykończeniowych

Zielone rozwiązania

Na terenie inwestycji Holm House można znaleźć szereg zielonych rozwiązań, wśród których warto wymienić zbiornik na deszczówkę, czy system odzysku wody szarej (więcej o tym rozwiązaniu piszemy na naszym blogu). 5. etap inwestycji jest zlokalizowany na działce, której centralne miejsce zajmuje ok. 150-letni dąb. Dzięki wysiłkom inwestora oraz projektantów, drzewo udało się uratować. Wokół dębu zbudowano unikalną koncepcję zrównoważonego domu, którego mieszkańcy mogą żyć blisko natury. Na terenie inwestycji można znaleźć również rozwiązania przyjazne dla zwierząt, takie jak: poidełka dla ptaków i domki dla owadów.

Atuty inwestycji

System odzysku wody szarej
Smart home w standardzie
Czujnik jakości powietrza
Certyfikat BREEAM
Starannie zaprojektowane części wspólne
Drewniana stolarka okienna
Filtruj mapę
Wyczyść filtry

  Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

  Treść zapytania:

  Dodaj do zapytania lokale z Ulubionych:
  Zapytanie wysłane!

  Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoje zapytanie. Nasz doradza skontaktuje się z tobą przez podany adres e-mail lub numer telefonu.

  Ok

  Biuro sprzedaży

  Holm House

  Zapraszamy do umówienia się na spotkanie w biurze sprzedaży.

  biurowiec SPARK, al. "Solidarności" 173, Warszawa

  pon. - pt. 9.00 - 17.00

  Wyślij zapytanie