Osiedle Mickewicza - godne zaufania osiedle w Warszawie

Osiedle Mickiewicza 03

Warszawa, Bielany/Żoliborz, ul. Rudzka 5B - 5D

Osiedle Mickiewicza 03

Etap trzeci kameralnego, nowoczesnego i funkcjonalnego Osiedla Mickiewicza to trzy zamieszkane już budynki. Osiedle znajduje się w zielonej i spokojnej części Warszawy, na ​styku​ ​Żoliborza​ ​i​ ​Starych​ ​Bielan, w bliskości parków i terenów zielonych: Stawów Kellera,​ ​parku Żeromskiego​, Kępy Potockiej i Lasu Bielańskiego. Stacje ​metra​ ​Słodowiec​ ​i​ ​Plac​ ​Wilsona są w zasięgu kilkuminutowego spaceru, podobnie jak liczne ​przystanki​ ​tramwajowe​ ​i​ ​autobusowe, a ​tuż obok osiedla biegnie ścieżka rowerowa łącząca osiedle z rozwiniętą, miejską infrastrukturą rowerową. 

 • ​jasne, dobrze doświetlone mieszkania
 • naturalne​, bezpieczne ​materiały​ ​wykończeniowe​
 • wysokie​, ​trzyszybowe okna
 • wysokość​ ​mieszkań:​ ​ok.​ ​2,72​ ​m
 • klub mieszkańca – dostępna w budynku B, wygodnie wyposażona przestrzeń wspólna
 • pierwsze osiedle w Polsce, które zdobyło certyfikat środowiskowy BREEAM – obecnie wszystkie osiedla Skanska powstają w zgodzie z zasadami zrównoważonego budownictwa oraz w sposób, który pozwala na ekonomiczne, komfortowe i odpowiedzialne mieszkanie
 • certyfikat Obiekt bez Barier – minimalna ilość krawężników i schodków ułatwia poruszanie się po terenie osiedla, bezprogowe dostępy do wind i lekkie drzwi ułatwiają dostanie się do budynku, cześć mieszkań mogła zostać dostosowana do potrzeb osób z różnymi stopniami i rodzajami niepełnosprawności ruchu, wzroku czy słuchu

 

Szczegóły inwestycji
Osiedle Mickiewicza, ul. Rudzka 5, Bielany/Żoliborz
Powierzchnia mieszkań 116,83 m²
Liczba pokoi 4
Ilość pięter 6
Data ukończenia Budynki gotowe

Postęp prac budowlanych

Start sprzedaży

Sprzedaż mieszkań ruszyła w sierpniu 2018r.

Start budowy

Po spełnieniu wymogów prawnych, kontrolach oraz zaprojektowaniu dokumentacji rusza budowa Twojego nowego mieszkania. W tej fazie przygotowywany jest plac budowy, wytyczane są budynki, rozpoczynamy wykopy pod fundamenty.

Stan "Zero"

Moment, w którym budynek „wychodzi z ziemi”. Każdego dnia będzie można przyglądać się postępom prac i dynamicznemu przyrostowi kolejnych kondygnacji. Następuje wylewka betonu, deskowanie oraz zbrojenie stropu.

Stan surowy otwarty

W tej fazie wykonujemy konstrukcję budynków oraz ich zadaszenie.

Stan surowy zamknięty

Na tym etapie są już wstawione okna, wykonane są ściany zewnętrzne oraz rozpoczynają się prace wykończeniowe.

Pozwolenie na użytkowanie

Na tym etapie roboty dotyczące zarówno budynków, jak i terenu otaczającego, są zakończone. Teraz przyszedł czas na kontrole przeprowadzane m.in. przez Straż Pożarną, Sanepid oraz Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego (PINB). Jeżeli nie ma zastrzeżeń, zostaje wydane pozwolenie na użytkowanie.

Przekazanie kluczy

Można się wprowadzać! Rozpoczyna się proces przekazywania kluczy przyszłym lokatorom.
Korzystne mieszkania w Warszawie - Osiedle Mickiewicza Osiedle z placami zabaw Warszawa - Osiedle Mickiewicza Ciche osiedle w Warszawie - Osiedle Mickiewicza

Osiedle wygodne do zamieszkania

 • okna o zwiększonej izolacyjności akustycznej nawet do 39 dB
 • niskie progi drzwi balkonowych w budynku F
 • wieszaki na rowery przy miejscach postojowych w garażu
 • bujny ogród z przyrodniczą ścieżką edukacyjną, domkami dla owadów, budkami dla ptaków
 • stojaki na rowery na terenie osiedla
 • energooszczędne oświetlenie LED w częściach wspólnych
 • oświetlenie i gniazdka na balkonach i w loggiach
 • dwa place zabaw z bezpiecznych, atestowanych materiałów

W sąsiedztwie dobrego designu

Punktem wyjścia wszystkich działań architektów tworzących dla Skanska jest człowiek. Prawidłowy projekt mieszkania musi uwzględniać potrzeby ludzi, którzy we wnętrzu domu i w jego okolicy będą spędzać większą część życia.

Architektura inspirowana Północą

Formę budynków podporządkowano filozofii architektury wywodzącej się ze Skandynawii. Osiedle nawiązuje do spokojnego charakteru otoczenia, a przy tym architekci podkreślili indywidualizm miejsca. Układy okien, przełamań w elewacji, loggie i balkony tworzą interesujące kompozycje plastyczne przy wykorzystaniu elementów naturalnego i skromnego detalu architektonicznego.

Plan Osiedla Mickiewicza w Warszawie

Najważniejsze punkty

 • Park Stawy Kellera

  270 m

 • Las Bielański - rezerwat

  450 m

 • Park Kępa Potocka

  500 m

 • Plac Wilsona

  2 km

Osiedle Mickiewicza usytuowane jest w cichej i spokojnej okolicy na styku Żoliborza i Starych Bielan, w bezpośrednim sąsiedztwie Stawów Kellera, parków Kępa Potocka i Harcerskiej Poczty Polowej. Serca kameralnych dzielnic i ich atrakcje znajdują się w zasięgu kilkuminutowego spaceru. To m.in. pl. Wilsona, kino Wisła, teatr Komedia, sieć dobrze wyposażonych bibliotek i lubiane place zabaw.

  Uzupełnij formularz, by otrzymać więcej informacji. Chętnie odpowiemy na pytania i zapraszamy do kontaktu!
  Szanowni Państwo,

  Uprzejmie informujemy, że wszystkie nasze inwestycje są realizowane zgodnie z harmonogramem. Biura sprzedaży w pełni funkcjonują przy zachowaniu wszelkich wymaganych środków bezpieczeństwa. Zachęcamy do wcześniejszego umówienia się na spotkanie w naszych biurach.

  Biuro sprzedaży

  Home Center w biurowcu Spark

  al. "Solidarności" 173, Warszawa

  pon. - pt. 12.00 - 17.00