Osiedle Mickiewicza - aktywizujące osiedle w Warszawie

Osiedle Mickiewicza

Warszawa, Bielany/Żoliborz, ul. Rudzka 5 i 9

Poznaj naszą ofertę

Wyślij zapytanie
Dzień dobry, Interesują mnie informacje dotyczące inwestycji: Osiedle Mickiewicza oraz podobnych. Proszę o kontakt.
+48 22 509 99 99 pon. - pt. 9.00 - 17.00

Etapy

Osiedle Mickiewicza

To osiedle bardzo szybko zyskało uznanie mieszkańców i zdobyło wiele nagród. Jego jasną i nowoczesną, ale też prostą i solidną architekturę wkomponowaliśmy w zastany starodrzew. Układy okien, loggii i balkonów oraz przełamania w elewacji uzyskane dzięki skromnym detalom architektonicznym, tworzą interesujące kompozycje plastyczne. Swobodne ustawienie budynków stworzyło nieregularne ramy przenikających się dziedzińców, wyjątkowych dzięki połaciom zieleni oraz pagórkowatemu ukształtowaniu terenu. Kameralne, w pełni doświetlone światłem dziennym budynki są tak skonstruowane, by były komfortowe, a jednocześnie w naturalny sposób dostępne. Jest tu też nietypowa propozycja: nawiązując do idei dawnych świetlic, pamiętaliśmy o stworzeniu strefy wspólnych spotkań i udostępnieniu klubu mieszkańca. Jest to bowiem projekt skupiony na człowieku, o rozwiązaniach z ukłonem dla skandynawskiego stylu życia i spokojnego charakteru okolicy.

Osiedle składa się z ośmiu gotowych już budynków, oddanych do użytkowania w czterech etapach.

 

Nasze nagrody

 

 • Nagroda Architektoniczna Prezydenta m.st. Warszawy 2020 dla najlepszego osiedla mieszkaniowego
 • Zielony Orzeł dziennika „Rzeczpospolita” za działania proekologiczne
 • Nagroda Państwowej Inspekcji Pracy “Buduj bezpiecznie”
 • wyróżnienie w konkursie “Lider Dostępności 2020” organizowanym przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji i Towarzystwo Urbanistów Polskich

Atrakcyjność lokalizacji

Nowe mieszkania na warszawskich Bielanach to osiem gotowych już budynków, oddanych do użytkowania w czterech etapach. Osiedle Mickiewicza od Skanska usytuowane jest w cichej i spokojnej okolicy na styku Żoliborza i Starych Bielan. Serca kameralnych dzielnic i ich atrakcje znajdują się w zasięgu kilkuminutowego spaceru. To m.in. pl. Wilsona, kino Wisła, teatr Komedia, sieć dobrze wyposażonych bibliotek i lubiane place zabaw.

W zasięgu kilkuminutowego spaceru jest park Stawy Kellera i rezerwat przyrody Las Bielański, a przechadzka nad nadwiślańską Kępę Potocką zabiera kwadrans. Są to naturalne, biologicznie czynne tereny przystosowane do rekreacji i uprawiania sportów, również zimowych. Amatorów pływania i kortów zaprasza oddalony o 1,3 km OSiR Żoliborz, a do centrum stolicy można dostać się komunikacją miejską w ciągu kilkunastu minut.

Filtruj mapę
Wyczyść filtry

  Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

  Treść zapytania:

  Dodaj do zapytania lokale z Ulubionych:
  Zapytanie wysłane!

  Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoje zapytanie. Nasz doradza skontaktuje się z tobą przez podany adres e-mail lub numer telefonu.

  Ok

  Biuro sprzedaży

  Osiedle Mickiewicza

  biurowiec SPARK, al. "Solidarności" 173, Warszawa

  pon. - pt. 12.00 - 17.00

  Wyślij zapytanie