Jaśminowy Mokotów - odetchnij w miejskiej oazie

Ruszyła sprzedaż II etapu Jaśminowego Mokotowa! Więcej informacji poniżej oraz w biurach sprzedaży.

Powierzchnia: 27,73 - 141,08 m²
Liczba pokoi: od 1 do 5 pokoi
Liczba pięter: 2
Lokalizacja: Mokotów, Sikorskiego/Pory
Planowany koniec budowy: I Etap - Q2 2018; II Etap - 2020

Postęp prac budowlanych - Etap I

Start sprzedaży
Start budowy
Stan "Zero"
Stan surowy otwarty
Stan surowy zamknięty
Pozwolenie na użytkowanie
Przekazanie kluczy

Skandynawska filozofia życia, zgodnie z którą działa Skanska, w centrum stawia potrzeby człowieka. Wierzymy w rozwiązania ponadczasowe, jakościowe i funkcjonalne. Staramy się tworzyć dobrze zaprojektowaną przestrzeń do życia blisko przyrody. Taki właśnie jest Jaśminowy Mokotów. 

Jaśminowy Mokotów to mieszkania z prawem własności gruntu oraz gwarancją BREEAM. To pierwsze osiedle na Mokotowie zgłoszone do certyfikacji BREEAM wyróżniającej najwyższe standardy w aspekcie projektowym, realizacyjnym i użytkowym.
Jaśminowy Mokotów to również pierwsza budowa w Warszawie zasilana wyłącznie energią wiatrową. Dzięki świadomemu ograniczaniu korzystania z energii elektrycznej na rzecz zielonej energii, Skanska redukuje niekorzystny wpływ na środowisko już na etapie realizacji inwestycji – produkcja zielonej energii nie powoduje emisji szkodliwych gazów ani ciepła. 

 

Ruszyła sprzedaż II etapu Jaśminowego Mokotowa!

W drugim etapie powstanie 6 dwupiętrowych budynków z łączną ilością 96 mieszkań o zróżnicowanym metrażu - od kawalerek z aneksem kuchennym o powierzchni 30 mkw., do pięciopokojowych apartamentów mierzących 141 mkw. W kolejnych etapach inwestycji powstaną wille miejskie, domki jednorodzinne i szeregowe.

W skład drugiego etapu wchodzą budynki G, H, J, L, M. Nowe apartamenty są już dostępne w zakładce Mieszkania.

Pierwsi mają najlepszy wybór i mogą zarezerwować wymarzone mieszkanie. Tylko teraz dla pierwszych 10 klientów specjalne oferty.

Wirtualna rzeczywistość Jaśminowego Mokotowa

Przy użyciu specjalnych okularów VR (cardboard), które znajdziesz w biurze sprzedaży, możesz zobaczyć jak będzie wyglądał Twój przyszły dom.

Wystarczy kliknąć w odnośnik poniżej, po uruchomieniu aplikacji wybrać ikonkę „cardboard” i już możesz zacząć podziwiać piękną architekturę Jaśminowego Mokotowa.

Przejdź do aplikacji

Jaśminowy Mokotów posiadać będzie własny staw, park z przestrzenią do rekreacji i ogrody między budynkami

Jaśminowy Mokotów powstaje na terenie Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Skanska w pełni respektuje wynikające z tego tytułu nakazy: minimalną ingerencję w charakter tego miejsca oraz niską, kameralną zabudowę. Naturalnie zabezpieczony skarpą, otoczony bujną zielenią oraz świetnie usytuowany Jaśminowy Mokotów, będzie wyjątkowym azylem w sercu miasta. Pas napowietrzania Warszawy, w którym powstaje Jaśminowy Mokotów gwarantuje jego mieszkańcom stały dopływ świeżego powietrza, pomimo jego lokalizacji w środku metropolii. Powierzchnia biologicznie czynna, zapewniająca stały i bliski kontakt z przyrodą, stanowi 60% obszaru. 

Opis inwestycji


W sercu Mokotowa powstaje miejsce o nieprzemijalnym uroku.

Jego kameralna, dwupiętrowa zabudowa i klasyczna forma zachwyci nawet tych najbardziej wymagających. Jaśminowy Mokotów to kameralne, dwupiętrowe budynki. Starannie wykończone hole, balkony i tarasy. To komfort użytkowania, bezpieczeństwo i ekologiczne rozwiązania.

Za projekt architektoniczny odpowiada słynne biuro projektowe "Rolfe Judd", znane z realizacji w Polsce oraz za granicą.

Plan osiedla


Powstanie 6 budynków i łącznie 108 mieszkań

Jaśminowy Mokotów to osiedle, które będzie stanowić kompletny fragment nowoczesnego miasta. Oprócz budynków, Skanska wykona dookoła od podstaw nową infrastrukturę podziemną oraz nadziemną. Dzięki temu przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi i technicznymi, takimi jak m.in. stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych. Zakończenie pierwszego etapu inwestycji przewidziane jest na połowę 2018 roku. W tym czasie powstanie 6 dwupiętrowych budynków i łącznie 108 mieszkań o zróżnicowanym metrażu – od 27 mkw., do sześciopokojowych apartamentów mierzących 117 mkw.

Najważniejszą zasadą skandynawskiego stylu jest funkcjonalność. Tworzymy rozwiązania na miarę potrzeb mieszkańców. W Skanska właśnie takie przestrzenie zapewniamy naszym klientom – przemyślane i dające szerokie możliwości aranżacyjne. Funkcjonalność to również sąsiedztwo ważnych w codziennym życiu punktów na mapie miasta: sklepów, szkół, placówek medycznych czy różnych instytucji. Funkcjonalność to także niezbędne udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, dzieci czy rowerzystów. 

Przestrzeń rekreacyjna


Na zewnątrz mieszkańców zachwyci zieleń

Prawdziwa klasa tkwi w oszczędnej formie – lekkiej, ergonomicznej, bez ozdobników
A jeśli dodać najlepszą klasę materiałów – jakość wykonania broni się sama. Co nas inspiruje? Natura, która tworzy genialne formy: trawiaste, wykorzystujące morfologię terenu place zabaw, park z przestrzenią do rekreacji, staw oraz ogródki dla mieszkańców stanowią niezwykle ważną część Jaśminowego Mokotowa.

Design


W częściach wspólnych dominuje światło i biel. Surowość tynku łączy się z ciepłym drewnem i wysokiej jakości ceramiką.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów prawnych. Przedstawione na niniejszej stronie wizualizacje mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy ułatwiający przyszłym nabywcom mieszkań zorientowanie się w ogólnym wyglądzie realizowanego Przedsięwzięcia Deweloperskiego. Przedstawione wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121; ze zm.) i nie są wiążące dla Dewelopera.

Czysta forma, stonowane barwy, skala budynków przyjazna dla człowieka – taka była idea projektu.

Michał Sęczkowski, Architekt Rolfe Judd, współtwórca Jaśminowego Mokotowa

Mapa


Odległość do punktów

Styl skandynawski to design na najwyższym poziomie. Taki właśnie jest Jaśminowy Mokotów.

jasminowy_park_galeria_1140x500_skanska

czesci_wspolne_jasminowy_mokotow_galeria_1140x500_skanska

Relaks na Mokotowie

Öppet för livet - Otwórz się na życie, miasto i naturę

O terenach znajdujących się w okolicy Skarpy Warszawskiej mówi się, że to miejsce idealne. Mieszkańcy odnajdują tu zieleń, ciszę, spokój, historyczne otoczenie i niespotykane krajobrazy. W tej osobliwej w skali całej Warszawy okolicy, pośród parków miejskich, takich jak Arkadia czy Dolinka Służewiecka, spokojnych uliczek, z dobrym dojazdem do centrum, powstaje wyjątkowe osiedle – Jaśminowy Mokotów.

Jaśminowy park

Widok na staw, który jest integralną częścią Jaśminowego Parku.

Kino Iluzjon Filmoteki Narodowej

Ikona na kulturalnej mapie Warszawy. To miejsce o statusie kina archiwalnego, znajdujące się pod opieką Filmoteki Narodowej. Idealne dla fanów ambitnego repertuaru.

Park Morskie Oko

Zespół ogrodowo-pałacowy zaprojektowany w XVIII w. dla księżnej Izabeli Lubomirskiej. Dziś ulubione miejsce do trenowania joggingu.

Królikarnia

Miejsce dla entuzjastów połączenia natury i sztuki. Tu w otoczeniu drzew i krzewów działa Park Rzeźby, w którym na stałe zagościły prace z kolekcji Muzeum Narodowego w Warszawie. 

Mapa


Odległość do punktów

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do naszego biura sprzedaży, w którym uzyskasz więcej szczegółów oraz zapoznasz się z naszą ofertą wykończenia wnętrz w showroomie.

Biuro sprzedaży Jaśminowy Mokotów

al. gen. W. Sikorskiego 9b

Warszawa

Ważne kontakty

Wysłanie wiadomości za pośrednictwem formularza kontaktowego jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez firmę Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Jana Pawła II 17, Warszawa 00-854 Warszawa (administratora danych) powyższych danych w celu kontaktu i w celach marketingowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie, lecz ich niepodanie będzie skutkować brakiem możliwości kontaktu. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści danych moich danych osobowych, a także żądania ich poprawienia lub usunięcia. Rozumiem, że mam prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, a cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.