Informacje o projekcie

Chcesz rozszerzyć działalność albo założyć własny biznes? Nasze osiedla to doskonałe miejsce!

Skanska oferuje lokale usługowe na nowych osiedlach. Dostępnych jest kilka wariantów pomieszczeń w zależności od potrzeb właściciela. Może być w nich lokalna restauracja, osiedlowy sklep czy siedziba placówki bankowej. Znajdzie się również miejsce dla cukierni, salonu kosmetycznego lub kawiarni.

HOLM HOUSE

Holm House to duże osiedle mieszkaniowe w centrum biznesowego Mokotowa. Docelowo będzie tutaj 800 mieszkań. Cztery pierwsze budynki mają już swoich mieszkańców. Do tego, tuż obok znajduje się ulica Domaniewska, która zapewni także stały napływ nowych klientów mogących zaparkować auto na parkingu przed lokalem. Wszystko razem składa się na pewną przyszłość dla Twojej firmy. Lokale są dostępne w kilu wariantach w zależności od potrzeb.

Holm House 1 ul. Zdziechowskiego 7, lokale gotowe

U2 - 125,44 m2 - obejrzyj plan
U3 - 99,82 m2 - obejrzyj plan
U4 - 122,29 m2 - obejrzyj plan

Holm House 2 – ul. Zdziechowskiego 6 i 8, lokale gotowe

U1 - 73,99 m2 - obejrzyj plan
U2 - 69,32 m2 - obejrzyj plan

Holm House 3 - ul. Zdziechowskiego 11, w budowie
Zapraszamy na spotkanie w celu obejrzenia pełnej oferty

PARK SKANDYNAWIA

Park Skandynawia na Gocławiu to doskonałe miejsce na ulokowanie Twojego biznesu. Kompleks 6 budynków (docelowo 9) zapewni stałą bazę klientów, którzy chętnie będą korzystali z miejscowej piekarni, kwiaciarni czy sklepu. W części z nich już są mieszkańcy. Przed pójściem do swoich domów będą poszukiwali chwili wytchnienia. Nie będą oni mieli problemu z parkingiem, gdyż te znajdują się przed budynkiem z Twoim biznesem.

 

Lokale są dostępne w kilku wariantach w zależności od potrzeb klienta.

Lokal 1 - 96,90 m2
Lokal 2 - 89,77 m2
Lokal 3 - 59,84 m2

JAŚMINOWY MOKOTÓW

W nowym etapie przewidzieliśmy miejsce na trzy lokale usługowe, w tym jeden z dużym ogrodem. Zapraszamy do kontaktu z zespołem sprzedaży.

Lokal 1 - 68,78 m2
Lokal 2 - 47,69 m2
Lokal 3 - 50,88 m2

Jeśli potrzebujesz szczegółów skontaktuj się z naszym doradcą

22 509 99 99
Contact

W trosce o bezpieczeństwo prosimy o umówienie godziny spotkania

Mapa


Wskazówki dojazdu

Środek transportu:

Nie udało nam się określić Twojej lokalizacji.
Nie udało się wyznaczyć wskazówek dojazdu

Okolica tętniąca życiem.

Nowoczesne i funkcjonalne osiedle to fragment małej dzielnicy, którą Skanska buduje w sercu Mokotowa

Warszawski Mokotów to najpiękniejsza dzielnica miasta, zajmująca rozległe tereny górnego i dolnego tarasu malowniczej skarpy wiślanej. Holm House znajduje się na terenie Ksawerowa – tutejszy historyczny fragment miasta dawniej był wsią, a dziś stanowi roślinną miejską enklawę. Można znaleźć tu wytchnienie wśród naturalnej zieleni.

 

Kino Iluzjon. Ikona na kulturalnej mapie Warszawy. To miejsce o statusie kina archiwalnego. Idealne dla fanów ambitnego repertuaru.

Kino Iluzjon

Ikona na kulturalnej mapie Warszawy. To miejsce o statusie kina archiwalnego. Idealne dla fanów ambitnego repertuaru.

Zielony Mokotów


Królikarnia - Miejsce dla entuzjastów połączenia natury i sztuki. Tu w otoczeniu drzew i krzewów działa Park Rzeźby, w którym na stałe zagościły prace z kolekcji Muzeum Narodowego w Warszawie.

Królikarnia

Miejsce dla entuzjastów połączenia natury i sztuki. Tu w otoczeniu drzew i krzewów działa Park Rzeźby, w którym na stałe zagościły prace z kolekcji Muzeum Narodowego w Warszawie. 

Park Morskie Oko - Zespół ogrodowo-pałacowy zaprojektowany w XVIII w. dla księżnej Izabeli Lubomirskiej. Dziś ulubione miejsce do trenowania joggingu.

Park Morskie Oko

Zespół ogrodowo-pałacowy zaprojektowany w XVIII w. dla księżnej Izabeli Lubomirskiej. Dziś ulubione miejsce do trenowania joggingu.

Mapa


Wskazówki dojazdu

Środek transportu:

Nie udało nam się określić Twojej lokalizacji.
Nie udało się wyznaczyć wskazówek dojazdu

Kontakt

 

22 509 99 99
Contact

W trosce o bezpieczeństwo zachęcamy do umówienia godziny spotkania.

Kontakt

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres do korespondencji: Al. „Solidarności” 173, 00-877 Warszawa ("Skanska"). Może Pani/Pan wycofać udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie pociąga za sobą żadnych negatywnych konsekwencji. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Szczegółowe informacje dotyczące odbiorców Pani/Pana danych osobowych, przekazywania tych danych do państwa trzeciego lub do organizacji międzynarodowej, okresu przechowywania tych danych, profilowania, praw przysługujących Pani/Panu na mocy przepisów o ochronie danych osobowych znajdzie Pani/Pan pod adresem https://mieszkaj.skanska.pl/odo. W przypadku jakichkolwiek pytań, w celu cofnięcia zgody lub skorzystania z przysługujących praw należy skontaktować się ze Skanska wysyłając wiadomość pod adresem poczty elektronicznej: Contact lub drogą pisemną pod adresem siedziby Skanska podanym powyżej.