Informacje o projekcie

Na Mokotowie powstaje nowa część miasta, wieloetapowe osiedle Holm House to docelowo osiem budynków i ponad 800 mieszkań. Cztery pierwsze budynki przy ul. Zdziechowskiego 6-8 mają już mieszkańców. Obok powstają kolejne, m.in. w pobliżu nowego placu miejskiego, z dostępem od tętniącej życiem ulicy Domaniewskiej.

Nowe, duże osiedle mieszkaniowe w centrum biznesowego Mokotowa to pewna przyszłość dla Twojej firmy. Tu mieszka Twój klient.

Holm House 1 ul. Zdziechowskiego 7, lokale gotowe

U2 - 125,44 m2 - obejrzyj plan
U3 - 99,82 m2 - obejrzyj plan
U4 - 122,29 m2 - obejrzyj plan

Holm House 2 – ul. Zdziechowskiego 6 i 8, lokale gotowe

U1 - 73,99 m2 - obejrzyj plan
U2 - 69,32 m2 - obejrzyj plan

Holm House 3 - ul. Zdziechowskiego 11, w budowie
Zapraszamy na spotkanie w celu obejrzenia pełnej oferty

  • nowe osiedle wśród tętniącej życiem, gęstej zabudowy biurowej
  • cztery gotowe budynki i kojelne fazy w budowie - wielu mieszkańców
  • miejsca parkingowe dla klientów lokali usługowych
  • dobra widoczność z ulicy, łatwy dostęp
  • świetna sieć komunikacyjna - autobusy, tramwaje, dwie stacje metra
  • wysoka, ponadczasowa jakość wykończeń budynków

 

22 509 99 99
mieszkaj@skanska.pl

W trosce o bezpieczeństwo prosimy o umówienie godziny spotkania

Mapa


Wskazówki dojazdu

Środek transportu:

Nie udało nam się określić Twojej lokalizacji.
Nie udało się wyznaczyć wskazówek dojazdu

Okolica tętniąca życiem.

Nowoczesne i funkcjonalne osiedle to fragment małej dzielnicy, którą Skanska buduje w sercu Mokotowa

Warszawski Mokotów to najpiękniejsza dzielnica miasta, zajmująca rozległe tereny górnego i dolnego tarasu malowniczej skarpy wiślanej. Holm House znajduje się na terenie Ksawerowa – tutejszy historyczny fragment miasta dawniej był wsią, a dziś stanowi roślinną miejską enklawę. Można znaleźć tu wytchnienie wśród naturalnej zieleni.

 

Kino Iluzjon. Ikona na kulturalnej mapie Warszawy. To miejsce o statusie kina archiwalnego. Idealne dla fanów ambitnego repertuaru.

Kino Iluzjon

Ikona na kulturalnej mapie Warszawy. To miejsce o statusie kina archiwalnego. Idealne dla fanów ambitnego repertuaru.

Zielony Mokotów


Królikarnia - Miejsce dla entuzjastów połączenia natury i sztuki. Tu w otoczeniu drzew i krzewów działa Park Rzeźby, w którym na stałe zagościły prace z kolekcji Muzeum Narodowego w Warszawie.

Królikarnia

Miejsce dla entuzjastów połączenia natury i sztuki. Tu w otoczeniu drzew i krzewów działa Park Rzeźby, w którym na stałe zagościły prace z kolekcji Muzeum Narodowego w Warszawie. 

Park Morskie Oko - Zespół ogrodowo-pałacowy zaprojektowany w XVIII w. dla księżnej Izabeli Lubomirskiej. Dziś ulubione miejsce do trenowania joggingu.

Park Morskie Oko

Zespół ogrodowo-pałacowy zaprojektowany w XVIII w. dla księżnej Izabeli Lubomirskiej. Dziś ulubione miejsce do trenowania joggingu.

Mapa


Wskazówki dojazdu

Środek transportu:

Nie udało nam się określić Twojej lokalizacji.
Nie udało się wyznaczyć wskazówek dojazdu

Kontakt

22 509 99 99
mieszkaj@skanska.pl

W trosce o bezpieczeństwo zachęcamy do umówienia godziny spotkania.

Kontakt

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres do korespondencji: Al. „Solidarności” 173, 00-877 Warszawa ("Skanska"). Może Pani/Pan wycofać udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie pociąga za sobą żadnych negatywnych konsekwencji. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Szczegółowe informacje dotyczące odbiorców Pani/Pana danych osobowych, przekazywania tych danych do państwa trzeciego lub do organizacji międzynarodowej, okresu przechowywania tych danych, profilowania, praw przysługujących Pani/Panu na mocy przepisów o ochronie danych osobowych znajdzie Pani/Pan pod adresem https://mieszkaj.skanska.pl/odo. W przypadku jakichkolwiek pytań, w celu cofnięcia zgody lub skorzystania z przysługujących praw należy skontaktować się ze Skanska wysyłając wiadomość pod adresem poczty elektronicznej: odo_residential@skanska.pl lub drogą pisemną pod adresem siedziby Skanska podanym powyżej.