Zielona Hipoteka to korzystne warunki finansowania zakupu mieszkania przyjaznego dla środowiska. Jeśli planujesz skorzystać z kredytu hipotecznego, teraz możesz obniżyć jego koszt.

Informacje o projekcie

Dzięki certyfikatowi BREEAM, który otrzymują wszystkie osiedla Skanska, marża banku będzie niższa o 0,10%.

Program Zielona Hipoteka dotyczy nieruchomości posiadających certyfikat oceny środowiskowej, czyli dokument potwierdzający proces oceny środowiskowej osiedla. We wniosku kredytowym należy zaznaczyć, że nieruchomość posiada lub będzie posiadać świadectwo BREEAM.

Wybierz nowe mieszkanie Skanska na zielonym osiedlu i ciesz się z niższego kosztu finansowania zakupu!

Wszystkie inwestycje mieszkaniowe Skanska certyfikowane są w systemie wielokryterialnej oceny środowiskowej BREEAM, potwierdzającej budowę osiedla i możliwość eksploatacji mieszkań zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa. Niższe koszty kredytu to niejedyne korzyści z certyfikacji środowskowej na osiedlach Skanska.
Poznaj zalety certyfikatu BREEAM

Więcej o programie Zielona Hipoteka i finansowaniu kupna mieszkania: 
kontakt do ekspertów finansowych firmy Notus.

Więcej o ofercie mieszkań - zapraszamy do kontaktu z doradcą Skanska: 
22 509 99 99
mieszkaj@skanska.pl

Mapa


Wskazówki dojazdu

Środek transportu:

Nie udało nam się określić Twojej lokalizacji.
Nie udało się wyznaczyć wskazówek dojazdu

Mapa


Wskazówki dojazdu

Środek transportu:

Nie udało nam się określić Twojej lokalizacji.
Nie udało się wyznaczyć wskazówek dojazdu

Kontakt

Biuro sprzedaży mieszkań Skanska
Osiedle Mickiewicza
ul. Rudzka 9
pon. - pt. 12.00 - 17.00

22 509 99 99
Contact

W trosce o bez pieczeństwo zachęcamy do umówienia godziny spotkania.

 

Kontakt

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres do korespondencji: Al. „Solidarności” 173, 00-877 Warszawa ("Skanska"). Może Pani/Pan wycofać udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie pociąga za sobą żadnych negatywnych konsekwencji. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Szczegółowe informacje dotyczące odbiorców Pani/Pana danych osobowych, przekazywania tych danych do państwa trzeciego lub do organizacji międzynarodowej, okresu przechowywania tych danych, profilowania, praw przysługujących Pani/Panu na mocy przepisów o ochronie danych osobowych znajdzie Pani/Pan pod adresem https://mieszkaj.skanska.pl/odo. W przypadku jakichkolwiek pytań, w celu cofnięcia zgody lub skorzystania z przysługujących praw należy skontaktować się ze Skanska wysyłając wiadomość pod adresem poczty elektronicznej: Contact lub drogą pisemną pod adresem siedziby Skanska podanym powyżej.