Architektura i design

Miss Miedź 2015

Anna Strożek

|

26 kwietnia 2015

Tegoroczne triumfy wnętrzarskie święci miedź. Nieśmiało wkradała się w łaski designerów już w ubiegłym roku. Nie bryluje jedynie na salonach, ale także… w kuchni, ale tam też prezentuje się znakomicie.

Jednym z najmodniejszych kolorów tego sezonu jest miedziany oranż. Kolor ten znalazł również miejsce w kuchni i rozkochała w sobie trendsetterów.

Miedziane miski, patelnie, garczki i wszelkiego rodzaju kuchenne przybory stają się nie tylko użytkową, ale również ozdobną częścią kuchennego wystroju. Doskonale prezentują się na ścianach, w postaci doniczek na zioła i misek na owoce. Jasna kuchnia, w której dominują elementy drewna i miedzi to hit tego sezonu i mamy nadzieje, że nie opuści nas szybko.  

Oprócz estetycznego wyglądu, nowoczesne miedziane naczynia świetnie sprawdzają się pod względem użytkowym. Chwalą je najwięksi szefowie kuchni z całego świata. Jedynym ich minusem może być… cena. Nie należą do najtańszych, jednak odpowiednio użytkowane posłużą nam przez wiele, wiele lat. Urządzacie w tym sezonie kuchnie z miedzianymi dodatkami?

design
Skanska
trendy
wnętrza

|

Napisz komentarz

Odpowiedz na komentarz