Zamieszkaj w najlepszym sąsiedztwie!

Kameralne, nowoczesne i funkcjonalne Osiedle Mickiewicza to trzeci etap bestsellerowej inwestycji mieszkaniowej Skanska − pierwszego osiedla z certyfikatem BREEAM w Polsce. Kulturalne serce stolicy, bliskość dwóch niezwykle pięknych i zielonych dzielnic, Bielan i Żoliborza oraz skandynawska architektura i design. Mieszkanie tutaj to gwarancja najlepszego sąsiedztwa.

Powierzchnia: 27,56 - 116,83 m²
Liczba pokoi: 1 - 4 pokoje
Liczba pięter: 6
Lokalizacja: Bielany/Żoliborz
Rozpoczęcie sprzedaży: Sierpień 2018r.
Planowany koniec budowy: Q2 2020

Start sprzedaży
Start budowy
Stan "Zero"
Stan surowy otwarty
Stan surowy zamknięty
Pozwolenie na użytkowanie
Przekazanie kluczy

Ważne kontakt

Budynki trzeciego etapu Osiedla Mickiewicza są wolne od materiałów toksycznych. Zastosowana w nich izolacja cieplna skutecznie obniża koszty ogrzewania a trzyszybowe, panoramiczne okna pięknie doświetlają wnętrza. Obiekt ubiega się o certyfikat BREEAM.

breeam-logo-skanska

Osiedle Mickiewicza zostało zaprojektowane w sposób, który nie wyklucza. Minimalna ilość krawężników i schodków ułatwia poruszanie się po terenie inwestycji, podjazdy, bezprogowe windy i lekkie drzwi ułatwiają dostanie się do budynku a niemal połowa mieszkań może zostać dostosowana do konkretnych potrzeb mieszkańców z różnymi stopniami i rodzajami niepełnosprawności ruchu, wzroku czy słuchu. Obiekt ubiega się o certyfikat Obiekt Bez Barier.

obb-skanska-logo

Opis inwestycji


Cechy projektu

 • 151 mieszkań
 • metraż od 27 m² do 116
 • jasne, dobrze doświetlone mieszkania
 • naturalne​ ​materiały​ ​wykończeniowe​ ​na​ ​elewacji​ ​budynku​ ​i​ ​w​ ​jego​ ​wnętrzach
 • wysokie​ ​okna​ ​trzyszybowe
 • balkon,​ ​loggia​ ​lub​ ​taras​ ​w​ ​każdym​ ​mieszkaniu
 • wysokość​ ​mieszkań:​ ​ok.​ ​2,72​ ​m
 • przyjazna przestrzeń wspólna na terenie osiedla

Najlepsze sąsiedztwo

 

 • cicha​ ​i​ ​spokojna ​okolica​ ​na​ ​styku​ ​Żoliborza​ ​i​ ​Starych​ ​Bielan
 • bliskość ​Stawów Kellera,​ ​parku​ ​Żeromskiego​, Harcerskiej​ ​Poczty​ ​Polskiej, parku Kępa Potocka oraz Lasku Bielańskiego, zielonych płuc Warszawy
 • kilka​ ​minut​ ​drogi​ ​od​ ​stacji​ ​metra​ ​Słodowiec​ ​i​ ​Plac​ ​Wilsona, licznych​ ​przystanków​ ​tramwajowych​ ​i​ ​autobusowych​ ​oraz​ ​międzymiastowej​ ​trasy​ ​S8
 • bliskość terenów rekreacyjnych, parków, rezerwatów przyrody, zbiorników wodnych oraz ścieżek rowerowych
 • w pobliżu centra handlowe, przedszkola, szkoły oraz uczelnie wyższe
 • kulturalne serce miasta

 

Specjalne udogodnienia

 • okna o zwiększonej izolacyjności akustycznej nawet do 39 dB,
 • niskie progi drzwi balkonowych w budynku F,
 • wieszaki na rowery przy miejscach postojowych w garażu,
 • dedykowane kosze na zwierzęce ekskrementy,
 • teren zielony i rekreacyjny,
 • duża ilość nasadzeń drzew na terenie osiedla,
 • stojaki na rowery na terenie osiedla,
 • strefa mieszkańca w etapie 2 dostępna dla mieszkańców całego osiedla,
 • energooszczędne oświetlenie LED w częściach wspólnych,
 • oświetlenie i gniazdka na balkonach i loggiach,
 • domki dla owadów,
 • budki dla jerzyków,
 • dwa place zabaw zaprojektowane z myślą o dzieciach młodszych oraz starszych, jak również o tych ze specjalnymi potrzebami.

Design


Projekt inwestycji został przygotowany przez renomowaną pracownię architektoniczną HRA Architekci, realizowany przez generalnego wykonawcę Skanska S.A.

W sąsiedztwie dobrego designu

Punktem wyjścia wszystkich działań architektów tworzących dla Skanska jest człowiek. Prawidłowy projekt mieszkania musi uwzględniać wszelkie potrzeby ludzi, którzy we wnętrzu domu i w jego okolicy będą spędzać większą część życia.

Architektura inspirowana Północą

Formę budynków podporządkowano filozofii architektury wywodzącej się ze Skandynawii. Osiedle nawiązuje do spokojnego charakteru otoczenia, a przy tym architekci podkreślili indywidualizm miejsca. Natomiast układ okien, przełamań w elewacji, loggi i balkonów tworzą interesujące kompozycje plastyczne przy wykorzystaniu tradycyjnych elementów naturalnego i skromnego detalu architektonicznego.

Mieszkańcy osiedla znajdą tu wszystko, co bliskie skandynawskiej filozofii szacunku i otwartości na potrzeby człowieka.

Lokalizacja


Mickiewicza Etap 3 obejmuje budynki D, E, F

Osiedle Mickiewicza03 powstaje przy ulicy Rudzkiej w rejonie bogatej w zieleń przestrzeni, rezerwatów przyrody, parków, czy zbiorników wodnych. Osiedle Mickiewicza usytuowane jest w cichej i spokojnej okolicy na styku Żoliborza i Starych Bielan, dwóch niezwykle pięknych i zielonych dzielnic Warszawy. Położone w bezpośrednim sąsiedztwie Stawów Kellera, parku Żeromskiego i Harcerskiej Poczty Polskiej, otoczone starodrzewem, samo także staje się także przyczółkiem dla wielu gatunków rodzimych roślin i zwierząt. Dzięki zachowanej na swoim terenie roślinności i dodatkowym, starannie planowanym nasadzeniom, zapewnia swoim mieszkańcom cichą i spokojną przystań nieopodal centrum obu dzielnic. To już trzeci etap tej wyjątkowej inwestycji, która spotkała się z dużym zainteresowaniem Klientów. Po krótkim spacerze można znaleźć wytchnienie w pięknie utrzymanym parku Kępa Potocka, miejscu aktywnego wypoczynku dla wszystkich pokoleń. W odległości zaledwie jednej stacji od pobliskiego metra znajduje się Lasek Bielański, zielone płuca Warszawy. Każde zielone miejsce w okolicy jest łatwo dostępne dzięki rosnącej wciąż liczbie ścieżek rowerowych. 

Osiedle Mickiewicza jest zlokalizowane o kilka minut drogi od stacji metra Słodowiec i Plac Wilsona, licznych przystanków tramwajowych i autobusowych oraz międzymiastowej trasy S8. Okolica bogata w sieć ścieżek rowerowych, doskonałe miejsce do spaceru, czy nordic walking. W pobliżu inwestycji znajduje się także szpital, centra handlowe, przedszkola, szkoły oraz uczelnie wyższe, tj. AWF i UKSW.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 661 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów prawnych. Przedstawione na niniejszej stronie wizualizacje mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy ułatwiający przyszłym nabywcom mieszkań zorientowanie się w ogólnym wyglądzie realizowanego Przedsięwzięcia Deweloperskiego. Przedstawione wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121; ze zm.) i nie są wiążące dla Dewelopera.

Mapa


Wskazówki dojazdu

Środek transportu:

Nie udało nam się określić Twojej lokalizacji.

Nie udało się wyznaczyć wskazówek dojazdu

Odległość do punktów

  Podwójnie dobry adres

  Poczuj magię Bielan i Żoliborza

  Osiedle Mickiewicza to miejsce, które Cię zainspiruje

  Kameralne, nowoczesne i funkcjonalne osiedle, położone na pograniczu klimatycznego Żoliborza i zielonych Bielan. Miejsce niezwykłe, idealnie łączące nowoczesne miasto z urokiem spokojnej, zielonej przestrzeni. Zlokalizowane na skraju rezerwatu przyrody – lasu Bielańskiego, w pobliżu 3 parków: Kępa Potocka, Kaskada i Harcerskiej Poczty Polowej oraz Stawów Kellera. Sąsiaduje ze stacją Metra Słodowiec, parę ulic dalej znajduje sie przystanek Pl. Wilsona. W bliskiej odległości od osiedla dostępne są liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, ścieżki rowerowe oraz trasa Armii Krajowej. Dojazd do centrum metrem zajmuje jedynie 10 minut, a samochodem - około 15 minut.

  Zapraszamy do przyjaznej, zacisznej okolicy, która jednocześnie zapewnia dogodne połączenie z tym, co oferuje tętniące życiem miasto. Zamieszkaj w dobrym sąsiedztwie.  osiedle_mickiewicza_okolice_737_650_skanska

  fort-sokolnickiego-okolica-1140x500-skanska

  Fort Sokolnickiego

  Atrakcje tuż za progiem

  Trasy rowerowe zachęcają do aktywnego relaksu, liczne restauracyjki przyciągają smaczną ofertą, kino i teatr gwarantują dobrą rozrywkę, a cyklicznie organizowane wydarzenia zacieśniają więzi sąsiedzkie. Obie dzielnice obfitują też w świetnie wyposażone place zabaw, a największe z nich, zlokalizowane na sadach Żoliborskich, przy AWF, w parku Cytadela i na Kępie Potockiej, zapewniają dobrą zabawę najmłodszym.

  osiedle_mickiewicza_plac_zabaw_737x650_skanska

  kepa-potocka-okolica-1140x500-skanska-mickiewicza

  Park Kępa Potocka - na spacer, kajak czy rower

  kino-wisla-1140x500-skanska

  Kino Wisła

  Mapa


  Wskazówki dojazdu

  Środek transportu:

  Nie udało nam się określić Twojej lokalizacji.

  Nie udało się wyznaczyć wskazówek dojazdu

  Odległość do punktów

   Kontakt

   Ważne kontakt

   Sprawdź lokalizację oraz godziny otwarcia naszych wszystkich biur sprzedaży tutaj!

   Kontakt

   Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres do korespondencji: Al. „Solidarności” 173, 00-877 Warszawa ("Skanska"). Może Pani/Pan wycofać udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie pociąga za sobą żadnych negatywnych konsekwencji. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Szczegółowe informacje dotyczące odbiorców Pani/Pana danych osobowych, przekazywania tych danych do państwa trzeciego lub do organizacji międzynarodowej, okresu przechowywania tych danych, profilowania, praw przysługujących Pani/Panu na mocy przepisów o ochronie danych osobowych znajdzie Pani/Pan pod adresem https://mieszkaj.skanska.pl/odo. W przypadku jakichkolwiek pytań, w celu cofnięcia zgody lub skorzystania z przysługujących praw należy skontaktować się ze Skanska wysyłając wiadomość pod adresem poczty elektronicznej: odo_residential@skanska.pl lub drogą pisemną pod adresem siedziby Skanska podanym powyżej.