Zamieszkaj w najlepszym sąsiedztwie!

Kameralne, nowoczesne i funkcjonalne Osiedle Mickiewicza to trzeci etap bestsellerowej inwestycji mieszkaniowej Skanska − pierwszego osiedla z certyfikatem BREEAM w Polsce. Kulturalne serce stolicy, bliskość dwóch niezwykle pięknych i zielonych dzielnic, Bielan i Żoliborza oraz skandynawska architektura i design. Mieszkanie tutaj to gwarancja najlepszego sąsiedztwa.

Budynki trzeciego etapu Osiedla Mickiewicza są wolne od materiałów toksycznych. Zastosowana w nich izolacja cieplna skutecznie obniża koszty ogrzewania a trzyszybowe, panoramiczne okna pięknie doświetlają wnętrza. Obiekt ubiega się o certyfikat BREEAM.

breeam-logo-skanska

Osiedle Mickiewicza zostało zaprojektowane w sposób, który nie wyklucza. Minimalna ilość krawężników i schodków ułatwia poruszanie się po terenie inwestycji, podjazdy, bezprogowe windy i lekkie drzwi ułatwiają dostanie się do budynku a niemal połowa mieszkań może zostać dostosowana do konkretnych potrzeb mieszkańców z różnymi stopniami i rodzajami niepełnosprawności ruchu, wzroku czy słuchu. Obiekt ubiega się o certyfikat Obiekt Bez Barier.

obb-skanska-logo

Informacje o projekcie

Powierzchnia: 116,83 m²
Pokoje: 4 pokoje
Liczba pięter: 6
Lokalizacja: Bielany/Żoliborz, ul. Rudzka 5
Rozpoczęcie sprzedaży: Sierpień 2018r.
Planowany koniec budowy: Budynek gotowy

Start sprzedaży
Start budowy
Stan "Zero"
Stan surowy otwarty
Stan surowy zamknięty
Pozwolenie na użytkowanie
Przekazanie kluczy

Kontakt

Opis inwestycji


Cechy projektu

 • 151 mieszkań
 • metraż od 27 m² do 116
 • jasne, dobrze doświetlone mieszkania
 • naturalne​ ​materiały​ ​wykończeniowe​ ​na​ ​elewacji​ ​budynku​ ​i​ ​w​ ​jego​ ​wnętrzach
 • wysokie​ ​okna​ ​trzyszybowe
 • balkon,​ ​loggia​ ​lub​ ​taras​ ​w​ ​każdym​ ​mieszkaniu
 • wysokość​ ​mieszkań:​ ​ok.​ ​2,72​ ​m
 • przyjazna przestrzeń wspólna na terenie osiedla

Najlepsze sąsiedztwo

 

 • cicha​ ​i​ ​spokojna ​okolica​ ​na​ ​styku​ ​Żoliborza​ ​i​ ​Starych​ ​Bielan
 • bliskość ​Stawów Kellera,​ ​parku​ ​Żeromskiego​, Harcerskiej​ ​Poczty​ ​Polskiej, parku Kępa Potocka oraz Lasku Bielańskiego, zielonych płuc Warszawy
 • kilka​ ​minut​ ​drogi​ ​od​ ​stacji​ ​metra​ ​Słodowiec​ ​i​ ​Plac​ ​Wilsona, licznych​ ​przystanków​ ​tramwajowych​ ​i​ ​autobusowych​ ​oraz​ ​międzymiastowej​ ​trasy​ ​S8
 • bliskość terenów rekreacyjnych, parków, rezerwatów przyrody, zbiorników wodnych oraz ścieżek rowerowych
 • w pobliżu centra handlowe, przedszkola, szkoły oraz uczelnie wyższe
 • kulturalne serce miasta

 

Specjalne udogodnienia

 • okna o zwiększonej izolacyjności akustycznej nawet do 39 dB,
 • niskie progi drzwi balkonowych w budynku F,
 • wieszaki na rowery przy miejscach postojowych w garażu,
 • dedykowane kosze na zwierzęce ekskrementy,
 • teren zielony i rekreacyjny,
 • duża ilość nasadzeń drzew na terenie osiedla,
 • stojaki na rowery na terenie osiedla,
 • strefa mieszkańca w etapie 2 dostępna dla mieszkańców całego osiedla,
 • energooszczędne oświetlenie LED w częściach wspólnych,
 • oświetlenie i gniazdka na balkonach i loggiach,
 • domki dla owadów,
 • budki dla jerzyków,
 • dwa place zabaw zaprojektowane z myślą o dzieciach młodszych oraz starszych, jak również o tych ze specjalnymi potrzebami.

Design


Projekt inwestycji został przygotowany przez renomowaną pracownię architektoniczną HRA Architekci, realizowany przez generalnego wykonawcę Skanska S.A.

W sąsiedztwie dobrego designu

Punktem wyjścia wszystkich działań architektów tworzących dla Skanska jest człowiek. Prawidłowy projekt mieszkania musi uwzględniać wszelkie potrzeby ludzi, którzy we wnętrzu domu i w jego okolicy będą spędzać większą część życia.

Architektura inspirowana Północą

Formę budynków podporządkowano filozofii architektury wywodzącej się ze Skandynawii. Osiedle nawiązuje do spokojnego charakteru otoczenia, a przy tym architekci podkreślili indywidualizm miejsca. Natomiast układ okien, przełamań w elewacji, loggi i balkonów tworzą interesujące kompozycje plastyczne przy wykorzystaniu tradycyjnych elementów naturalnego i skromnego detalu architektonicznego.

Mieszkańcy osiedla znajdą tu wszystko, co bliskie skandynawskiej filozofii szacunku i otwartości na potrzeby człowieka.

Lokalizacja


Mickiewicza Etap 3 obejmuje budynki D, E, F

Osiedle Mickiewicza03 powstaje przy ulicy Rudzkiej w rejonie bogatej w zieleń przestrzeni, rezerwatów przyrody, parków, czy zbiorników wodnych. Osiedle Mickiewicza usytuowane jest w cichej i spokojnej okolicy na styku Żoliborza i Starych Bielan, dwóch niezwykle pięknych i zielonych dzielnic Warszawy. Położone w bezpośrednim sąsiedztwie Stawów Kellera, parku Żeromskiego i Harcerskiej Poczty Polskiej, otoczone starodrzewem, samo także staje się także przyczółkiem dla wielu gatunków rodzimych roślin i zwierząt. Dzięki zachowanej na swoim terenie roślinności i dodatkowym, starannie planowanym nasadzeniom, zapewnia swoim mieszkańcom cichą i spokojną przystań nieopodal centrum obu dzielnic. To już trzeci etap tej wyjątkowej inwestycji, która spotkała się z dużym zainteresowaniem Klientów. Po krótkim spacerze można znaleźć wytchnienie w pięknie utrzymanym parku Kępa Potocka, miejscu aktywnego wypoczynku dla wszystkich pokoleń. W odległości zaledwie jednej stacji od pobliskiego metra znajduje się Lasek Bielański, zielone płuca Warszawy. Każde zielone miejsce w okolicy jest łatwo dostępne dzięki rosnącej wciąż liczbie ścieżek rowerowych. 

Osiedle Mickiewicza jest zlokalizowane o kilka minut drogi od stacji metra Słodowiec i Plac Wilsona, licznych przystanków tramwajowych i autobusowych oraz międzymiastowej trasy S8. Okolica bogata w sieć ścieżek rowerowych, doskonałe miejsce do spaceru, czy nordic walking. W pobliżu inwestycji znajduje się także szpital, centra handlowe, przedszkola, szkoły oraz uczelnie wyższe, tj. AWF i UKSW.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 661 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów prawnych. Przedstawione na niniejszej stronie wizualizacje mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy ułatwiający przyszłym nabywcom mieszkań zorientowanie się w ogólnym wyglądzie realizowanego Przedsięwzięcia Deweloperskiego. Przedstawione wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121; ze zm.) i nie są wiążące dla Dewelopera.

Mapa


Wskazówki dojazdu

Środek transportu:

Nie udało nam się określić Twojej lokalizacji.
Nie udało się wyznaczyć wskazówek dojazdu

Podwójnie dobry adres

Poczuj magię Bielan i Żoliborza

Osiedle Mickiewicza to miejsce, które Cię zainspiruje

Kameralne, nowoczesne i funkcjonalne osiedle, położone na pograniczu klimatycznego Żoliborza i zielonych Bielan. Miejsce niezwykłe, idealnie łączące nowoczesne miasto z urokiem spokojnej, zielonej przestrzeni. Zlokalizowane na skraju rezerwatu przyrody – lasu Bielańskiego, w pobliżu 3 parków: Kępa Potocka, Kaskada i Harcerskiej Poczty Polowej oraz Stawów Kellera. Sąsiaduje ze stacją Metra Słodowiec, parę ulic dalej znajduje sie przystanek Pl. Wilsona. W bliskiej odległości od osiedla dostępne są liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, ścieżki rowerowe oraz trasa Armii Krajowej. Dojazd do centrum metrem zajmuje jedynie 10 minut, a samochodem - około 15 minut.

Zapraszamy do przyjaznej, zacisznej okolicy, która jednocześnie zapewnia dogodne połączenie z tym, co oferuje tętniące życiem miasto. Zamieszkaj w dobrym sąsiedztwie.osiedle_mickiewicza_okolice_737_650_skanska

fort-sokolnickiego-okolica-1140x500-skanska

Fort Sokolnickiego

Atrakcje tuż za progiem

Trasy rowerowe zachęcają do aktywnego relaksu, liczne restauracyjki przyciągają smaczną ofertą, kino i teatr gwarantują dobrą rozrywkę, a cyklicznie organizowane wydarzenia zacieśniają więzi sąsiedzkie. Obie dzielnice obfitują też w świetnie wyposażone place zabaw, a największe z nich, zlokalizowane na sadach Żoliborskich, przy AWF, w parku Cytadela i na Kępie Potockiej, zapewniają dobrą zabawę najmłodszym.

osiedle_mickiewicza_plac_zabaw_737x650_skanska

kepa-potocka-okolica-1140x500-skanska-mickiewicza

Park Kępa Potocka - na spacer, kajak czy rower

kino-wisla-1140x500-skanska

Kino Wisła

Mapa


Wskazówki dojazdu

Środek transportu:

Nie udało nam się określić Twojej lokalizacji.
Nie udało się wyznaczyć wskazówek dojazdu

Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Biuro sprzedaży mieszkań Skanska
Osiedle Mickiewicza
ul. Rudzka 9
pon. - pt. 12.00 - 17.00

22 509 99 99
Contact

W trosce o bezpieczeństwo zachęcamy do umówienia godziny spotkania lub do kontaktu online.

Kontakt

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres do korespondencji: Al. „Solidarności” 173, 00-877 Warszawa ("Skanska"). Może Pani/Pan wycofać udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie pociąga za sobą żadnych negatywnych konsekwencji. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Szczegółowe informacje dotyczące odbiorców Pani/Pana danych osobowych, przekazywania tych danych do państwa trzeciego lub do organizacji międzynarodowej, okresu przechowywania tych danych, profilowania, praw przysługujących Pani/Panu na mocy przepisów o ochronie danych osobowych znajdzie Pani/Pan pod adresem https://mieszkaj.skanska.pl/odo. W przypadku jakichkolwiek pytań, w celu cofnięcia zgody lub skorzystania z przysługujących praw należy skontaktować się ze Skanska wysyłając wiadomość pod adresem poczty elektronicznej: Contact lub drogą pisemną pod adresem siedziby Skanska podanym powyżej.