Bezpieczni w domu i mieszkaniu

Dom to miejsce, które powinno kojarzyć się wyłącznie z relaksem, odpoczynkiem, spokojem i bezpieczeństwem. Ale jak w każdym miejscu i tam mogą się zdarzyć nieoczekiwane sytuacje. Dlatego bajkowi bohaterowie – starsza Pani Jadzia, zaradny Tomasz Miarka i niesforny kot Leon – odwiedzają warszawskie szkoły, aby uczyć najmłodszych lokatorów domowego BHP.

Ponad 4000 bezpieczniejszych dzieci

Od 2016 r. uczymy dzieci podstawowych zasad bezpieczeństwa w domu. Oglądając perypetie Pani Jadwigi Nieład-Niedbały, jej sąsiada, Pana Tomasza Miarki oraz niesfornego kota Leona, dzieci dowiadują się jakie są możliwe źródła wypadków w domu i jak im zapobiegać. Bajkowi bohaterowie pokazują również jak udzielać pierwszej pomocy i jak wezwać pogotowie czy straż pożarną. Dom to miejsce, w którym wszyscy powinniśmy czuć się komfortowo, a przede wszystkim bezpiecznie, dlatego warto znać podstawowe zasady domowego BHP i uczyć ich już najmłodszych.

Spektakle #bezpieczniwdomuimieszkaniu organizujemy w szkołach podstawowych zlokalizowanych w pobliżu naszych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie.

Od początku trwania naszej akcji przeszkoliliśmy już ponad 4000 dzieci wyposażając wszystkie szkoły w odblaski, apteczki lub magnesy z numerami alarmowymi oraz edukacyjne książeczki do kolorowania!

Patron medialny

Pobierz materiały edukacyjne

     

Nasze projekty w sprzedaży