Poradniki dla kupujących mieszkanie

Seria naszych poradników zawiera ważne informacje, na które warto zwrócić uwagę, uczestnicząc w procesie kupna nowego, wymarzonego mieszkania.

Przed podjęciem decyzji o kupnie mieszkania


Na polskim rynku znajdziemy wiele atrakcyjnych ofert sprzedaży mieszkań, ale nie każda z nich spełni nasze oczekiwania. Przed podjęciem decyzji o kupnie nieruchomości, warto pomyśleć o potrzebach związanych, m.in. z jej przeznaczeniem. Niezwykle ważnym aspektem jest również wybór lokalizacji i zaufanego dewelopera. 

Pobierz poradnik pt. "Przed podjęciem decyzji o kupnie mieszkania"

Kupno mieszkania krok po kroku


Od momentu dokładnego zidentyfikowania naszych potrzeb, związanych z nabyciem nieruchomości, do chwili przeniesienia na nas jej własności, jest jeszcze wiele formalności do dopilnowania. Warto być skrupulatnym, przestudiować oferty deweloperów, zapoznać się z dokumentacją oraz – jedna z najistotniejszych kwestii – dokładnie przeanalizować umowę. Dzięki tym zabiegom odbiór kluczy do nowego mieszkania będzie wyjątkowo przyjemny. 

Pobierz poradnik pt. "Kupno mieszkania krok po kroku"

Jak znaleźć najlepszy kredyt


Znalezienie odpowiedniego kredytu hipotecznego to nie lada wyzwanie. Warto skorzystać z usług instytucji, które pomagają w jego uzyskaniu. Zanim przystąpisz do działania – zapoznaj się ze sposobami poprawienia swojego wizerunku finansowego w oczach banku, zwiększając w ten sposób szansę na jak najkorzystniejszy kredyt. 

Pobierz poradnik pt. "Jak znaleźć najlepszy kredyt"

Zapoznaj się z naszą ofertą doradztwa kredytowego

 

Odbiór techniczny mieszkania i dodatkowe koszty


Przed odbiorem nowego mieszkania, warto wyposażyć się w odpowiednie dokumenty, narzędzia i informacje. Warto również sprawdzić, jakie inne koszty związane z nabyciem lokum czekają na nas podczas użytkowania. Wszystko po to, by w przyszłości mieszkało się nam komfortowo. 

Pobierz poradnik pt. "Odbiór techniczny mieszkania i dodatkowe koszty"

Nasze projekty w sprzedaży