Architektura i design

Polka Bikes – rowerowy minimalizm

Anna Strożek

|

28 maja 2015

W Warszawie jest ponad 400 km ścieżek rowerowych. Rower to idealny środek miejskiego transportu, który cały czas zyskuje na popularności. Unikamy dzięki niemu korków, dbamy o kondycje i dobre samopoczucie. Rower jest integralną częścią zrównoważonego rozwoju. Tak samo, jak dobry, minimalistyczny design. Polka Bikes połączyli to wszystko i stworzyli designerskie, miejskie jednoślady – idealne dla wielbicieli skandynawskiego lifestylu.

Podobno najlepszy design to tak mało designu, jak to tylko możliwe. W Polka Bikes doskonale zdają sobie z tego sprawę. Ich rowery charakteryzują się maksymalnym minimalizmem, a jednocześnie – trudno przejść obok nich obojętnie. Przyciągają wzrok jak magnes. Aktualnie w Polka Bikes dostępnych jest 6 modeli w wersji dla każdego i 4 w wersji dla kobiet. Każdy rower jest wyposażony w mechanizm ostrego koła lub wolnobiegu i dożywotnią gwarancję na ramę.

Polka Bikes to rower typowo miejski. Nie potrzebuje skomplikowanej mechaniki przerzutek i amortyzatorów. Ich brak skutkuje zmniejszeniem awaryjności roweru i nie wpływa na obniżenie komfortu i przyjemności z jazdy, a minimalistyczna rama jest idealna dla wielbicieli skandynawskiego stylu życia i designu. OK

To idealny rower na wycieczkę po Kępie Potockiej lub wypad do Lasku Bielańskiego w okolicy Osiedla Mickiewicza. Jeżdżąc na rowerze przysługujemy się swojemu zdrowiu, naturze i… szczęściu. Według naukowców z Uniwersytetu Exeter bliskość natury i ruch są skorelowane z poczuciem zadowolenia. Ruszamy zwiedzać urokliwe zakątki Warszawy?

My jedziemy!

|

Napisz komentarz

Odpowiedz na komentarz