Lagom w praktyce

Ucz się za darmo, czyli skilltrade

Anna Strożek

|

11 sierpnia 2015

Zawsze marzyłeś by nauczyć się hiszpańskiego, gry na gitarze lub grafiki? Jest prosty sposób, by nauczyć się prawie wszystkiego i to prawie za darmo. Jedyne, czego potrzebujesz to czas i chęć podzielenia się umiejętnością, w której jesteś dobry.

Skilltrade to nic innego jak wymiana zdolności i doświadczeń. Ogłoś się na dedykowanej grupie lub zarejestruj na specjalnej stronie i poszukaj osoby, która oferuję naukę pożądanej przez Ciebie umiejętności. Możesz również sam wstawić ogłoszenie oferując swoje zdolności w zamian za nowe doświadczenia. Taka wymiana to idealny pomysł, by nauczyć się nowych rzeczy i to bezgotówkowo. Dodatkowo możesz także poznać nowych ludzi i spędzić miło czas. Na skilltrade można znaleźć także oferty wspólnego uprawiania sportu lub po prostu spędzenia czasu. Szybko znajdziesz chętnego do nauki native speakera lub osobę, która nauczy Cię hiszpańskiego w zamian za naukę niemieckiego.

W USA taka wymiana umiejętności jest dość popularną inicjatywą, sposobem na naukę i spędzanie czasu. W Polsce, jak na razie, nie ma wielu zwolenników, choć podobno na stronie skilltrade.org zarejestrowanych jest ponad 200 tys. użytkowników. Dołączycie do nich? 

Skanska
zrównoważony rozwój

|

Napisz komentarz

Odpowiedz na komentarz