Kontakt dla mediów

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie naszych inwestycji zapraszamy do kontaktu z naszym biurem prasowym.

Aktualności


16.08.2017 - Oskar Zięta dla Skanska

Wkrótce w jednym z warszawskich apartamentowców na Mokotowie pojawi się wzornictwo na światowym poziomie. W holu zawisną lustra prezentowane wcześniej na wystawach w Nowym Jorku i Tokio. Skanska zaprosiła do współpracy samego Oskara Ziętę.

Więcej...

28.07.2017 - Gotówkowcy i millenialsi napędzają rynek

Bardzo dobre półrocze na rynku pierwotnym za nami i jeśli tendencje się utrzymają - będzie tak do samego końca 2017 roku. Padł kolejny rekord w sprzedaży mieszkań. Ważną zmianą, która dokonała się w minionych miesiącach jest wyczerpanie budżetu w programie MdM. Dominowały transakcje gotówkowe. Z doświadczenia firmy Skanska wynika, że grupą nabywczą, która rośnie w siłę są millenialsi.

Więcej...

11.07.2017 - Cykl poradnikowy "Deweloper radzi" - Jak kupić ekomieszkanie?

Eko mieszkanie to mieszkanie posiadające certyfikat środowiskowy. Deweloper budujący „zielone osiedle” musi postępować według ściśle ustalonych kryteriów. Wszystko po to, aby budynek odznaczał się niskim zużyciem energii, ograniczonym wpływem na środowisko, oferował komfort jego użytkowania zarówno dla mieszkańców, jak i otoczenia.

Więcej...

30.06.2017 - Świeć przykładem – bajkowa edukacja na rzecz bezpieczeństwa

Słońce, zero nauki i beztroski czas wakacji. Jak zadbać o to, aby dzieci spędziły te chwile w pełni bezpiecznie? Bajkowy sposób ukazania dzieciom konsekwencji nieprzestrzegania najważniejszych reguł bezpieczeństwa, pomaga zrozumieć najmłodszym, jak uniknąć groźnych sytuacji. Tomcio Brygadzista i Zebra Drogowa, to postacie, które wprowadziły najmłodszych w świat zasad dziecięcego BHP. 70 szkół, 130 spektakli w szkołach na terenie całej Polski i ponad 21 tys. „odblaskowych” dzieci! To bilans 9. kampanii „Bezpieczni w pobliżu budowy”, której twórcą jest Skanska.

Więcej...