Kontakt dla mediów

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie naszych inwestycji zapraszamy do kontaktu z naszym biurem prasowym.

Aktualności


11.09.2019 Skanska wręcza klucze do mieszkań 2. etapu Osiedla Mickiewicza

Już niebawem na warszawskie Osiedle Mickiewicza wprowadzą się nowi sąsiedzi. Spółka mieszkaniowa Skanska oddała do użytku 107 apartamentów zrealizowanych w ramach 2. etapu inwestycji. Klucze do własnych mieszkań to jednak nie wszystko. Na mieszkańców czeka także strefa „Öppen”, czyli ogólnodostępna przestrzeń, sprzyjająca relaksowi i budowaniu międzypokoleniowych relacji. 

Więcej...

28.08.2019 Charakter i funkcjonalność kluczem do dobrego mieszkania

Na rynku mieszkaniowym wciąż obserwujemy wysoki poziom popytu. Właściciele nowych lokali urządzają je tak, aby odzwierciedlały ich charakter, były funkcjonalne, ale i wyraziste. Podstawą jest wybór mieszkania, które będzie umożliwiało ciekawą aranżację. Ulubiony przez Polaków skandynawski styl nabiera barw i jest jeszcze bliżej natury.

Więcej...

24.06.2019 Przychodzi klient do dewelopera

W I kw. 2019 roku warszawscy deweloperzy sprzedali 6 500 mieszkań [1]. Czy nowe nieruchomości częściej trafiały w ręce nabywców inwestycyjnych, a może stały się celem klientów prywatnych? Analizujemy główne typy nabywców lokali mieszkaniowych na osiedlach Skanska w Warszawie. Lokalni migranci, eko-świadomi, rodziny z dziećmi i inwestorzy – do której grupy się zaliczasz?

Więcej...

06.06.2019 Zawsze bez barier - spółka mieszkaniowa Skanska wprowadza na rynek nowy standard

Spółka mieszkaniowa Skanska ogłosiła, że od tej pory wszystkie nowe inwestycje będą spełniały wymogi Fundacji Integracja jeżeli chodzi o znoszenie barier architektonicznych i tworzenie przyjaznych przestrzeni dla wszystkich użytkowników bez względu na ich wiek i stan zdrowia. Certyfikat z końcem maja otrzymało także główne biuro sprzedaży mieszkań Skanska - Home Center. Wcześniej deweloper jako pierwszy na rynku uzyskał certyfikat „Obiekt bez barier” dla osiedla mieszkaniowego - oddanego do użytku pod koniec 2018 r. Holm House w Warszawie.

Więcej...

04.06.2019 Okno na świat, czyli nowe spojrzenie na doświetlenie mieszkań

Średnia powierzchnia użytkowa nieruchomości Polaków wynosi 75 mkw. To oznacza, że sytuacja mieszkaniowa się poprawia, a metraż przypadający na jedną osobę przekracza obecnie 30 mkw.* W związku z tym rośnie zadowolenie z miejsca zamieszkania – deklaruje go już 83% badanych. A w jaki sposób dbamy o komfort i odpowiednie doświetlenie naszych domów?

Więcej...

10.05.2019 Zielone mieszkania coraz dostępniejsze

Rynek mieszkaniowy w Polsce odnotował 133%* roczny przyrost certyfikowanych budynków. Taki wzrost wskazuje kierunek zmiany. Zdaniem ekspertów spółki mieszkaniowej Skanska za dekadę powinniśmy osiągnąć punkt rozwoju, w którym system BREEAM i jemu podobne będą jednymi z kluczowych czynników decydujących o wyborze osiedla.

Więcej...

03.04.2019 Warszawa w skandynawskim wydaniu - ruszyła przedsprzedaż II etapu Parku Skandynawia spółki mieszkaniowej Skanska

Osiedle na warszawskiej Pradze-Południe łączy najważniejsze cechy szwedzkiego stylu życia: ekologię, jakość, dobry design - i zapewnia środowisko dla tworzenia równowagi między pracą a życiem prywatnym. Do sprzedaży trafiło 210 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanych rozkładach i metrażach od 29 do 95 mkw.

Więcej...