Kontakt dla mediów

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie naszych inwestycji zapraszamy do kontaktu z naszym biurem prasowym.

Aktualności


03.04.2019 Warszawa w skandynawskim wydaniu - ruszyła przedsprzedaż II etapu Parku Skandynawia spółki mieszkaniowej Skanska

Osiedle na warszawskiej Pradze-Południe łączy najważniejsze cechy szwedzkiego stylu życia: ekologię, jakość, dobry design - i zapewnia środowisko dla tworzenia równowagi między pracą a życiem prywatnym. Do sprzedaży trafiło 210 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanych rozkładach i metrażach od 29 do 95 mkw.

Więcej...

21.03.2019 Warszawa: inwestycje pod dobrym adresem odporne na recesję

Ostatnie trzy miesiące 2018 roku Warszawa zakończyła rekordem kwartalnej podaży nowych mieszkań – na rynek trafiło 9 000 lokali, a liczba transakcji zwiększyła się o blisko 28%*. W całej Polsce liczba sprzedanych lokali osiągnęła drugi co wielości wynik w historii rynku deweloperskiego.  Mimo to niektórzy deweloperzy w kraju już teraz silnie odczuli symptomy spowolnienia – podczas kiedy część z nich zwiększyła sprzedaż, inni odnotowali wyraźne spadki. – Receptą na hamujący popyt będzie rozwijanie dobrej jakości inwestycji o podwyższonym standardzie w świetnych lokalizacjach – komentuje Aleksandra Goller, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w spółce mieszkaniowej Skanska.

Więcej...

18.03.2019 - Mocny początek roku Skanska. Już 30 proc. mieszkań z tegorocznej puli dewelopera znalazło swoich nabywców

Dobrym wynikiem spółka mieszkaniowa Skanska podsumowuje dwa pierwsze miesiące 2019 roku – Od początku roku 30 proc. z tegorocznej puli naszych mieszkań trafiło już w ręce właścicieli. W budowie mamy obecnie cztery inwestycje w najbardziej lubianych dzielnicach Warszawy – informuje Aleksandra Goller, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy.

Więcej...

28.01.2019 - Mieszkanie na każdy etap życia

Starzejące się społeczeństwa zachodu to fakt. Żyjemy i pozostajemy aktywni coraz dłużej. Każdy z etapów życia to inne możliwości i ograniczenia. Zmiany demograficzne są wyzwaniem i szansą dla rozwoju w różnych obszarach biznesu. Na rynku mieszkaniowym odpowiedzią na ten trend są osiedla dostępne dla wszystkich pokoleń.

Więcej...

16.01.2019 - Fit out – światowy standard w Polsce

W Niemczech, Skandynawii czy Czechach na rynek trafiają mieszkania w pełni wykończone. W Polsce obowiązującym standardem jest stan deweloperski. Ten trend zaczyna się zmieniać. I choć pakiet “pod klucz” (tzw. fit out) wciąż najczęściej wybierają inwestorzy szukający lokali pod wynajem, to na rynku pojawia się też coraz więcej projektów indywidualnych.

Więcej...

21.12.2018 - Design na światowym poziomie i architektura znosząca bariery łączą się w Holm House na Mokotowie

Zięta, Pawłowski i Hermanowicz – wyjątkowi ludzie z pasją przyczynili się do powstania unikalnego miejsca na warszawskim Mokotowie. Skanska właśnie oddała do użytku pierwszy w Polsce budynek mieszkalny z certyfikatem „Obiekt bez barier”. Skandynawski charakter dający mieszkańcom poczucie komfortu został wzbogacony o design na najwyższym światowym poziomie.

Więcej...

17.12.2018 - Aktywna końcówka roku spółki mieszkaniowej Skanska

Szybko postępują prace na osiedlach mieszkaniowych na Mokotowie, Bielanach i Pradze-Południe. Skandynawski charakter, zielone i dostępne budownictwo wysokiej jakości oraz najlepsze sąsiedztwo – to wspólny mianownik wszystkich czterech inwestycji Skanska prowadzonych aktualnie na terenie Warszawy.

Więcej...