Kontakt dla mediów

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie naszych inwestycji zapraszamy do kontaktu z naszym biurem prasowym.

Aktualności


5.02.2018 - Nieruchomość zamiast lokaty? Tak, ale lokal wybierz z głową

Polacy inwestują w mieszkania na wynajem częściej i więcej niż kiedykolwiek. Oszczędności lokują na rynku nieruchomości, gdyż na najmie mogą zarobić od 4,5 % do 6,5 % netto rocznie. Nie każde lokum da się jednak dobrze wynająć.

Więcej...

31.01.2018 - Rozrasta się kameralny i willowy Mokotów

Kwartał warszawskiej dzielnicy Mokotów, zlokalizowany w sąsiedztwie Skarpy Warszawskiej, przekształca się w przestrzeń zagospodarowaną przez unikalną niską zabudowę. Skanska Residential Development Poland rozpoczęła właśnie sprzedaż drugiego etapu osiedla Jaśminowy Mokotów, w ramach którego powstanie sześć dwupiętrowych budynków apartamentowych.

Więcej...

29.01.2018 - Zimowy Jadłospis

Nasza dieta powinna być zdrowa i odpowiednio zbilansowana niezależnie od pory roku. Zimą nasz organizm potrzebuje więcej energii, aby wyrównać bilans cieplny. Poprzez urozmaicenie swojego codziennego jadłospisu o kilka produktów, skutecznie pozbędziemy się zmęczenia i wzmocnimy naszą odporność. Co jeść, aby się rozgrzać i ochronić nasz organizm przed chorobami? Poznaj nasze wskazówki.

Więcej...

10.01.2018 - Ucieczka od anonimowości

Wielkie miasta od zawsze przyciągały nowych mieszkańców dostępnością miejsc pracy, ale często też obietnicą anonimowości i wolności od krępujących niekiedy więzi społecznych. Po dwustu latach intensywnej urbanizacji okazuje się jednak, że te cechy miast, które kiedyś przyciągały przedsiębiorcze i szukające niezależności osoby, dzisiaj tracą na wartości.

Więcej...

4.01.2018 - Smart City - idea inteligentnego miasta

Miasto smart to miasto przyszłości. Jego główna idea zakłada, że miasto poprzez nowe technologie i dobre zarządzanie, tworzy z mieszkańcami sprawny organizm. Dzięki wprowadzeniu nowoczesnych rozwiązań możemy cieszyć się bezpieczniejszym, wygodniejszym i bardziej oszczędnym życiem.

Więcej...

28.12.2017 - Cztery typy klientów kupujących mieszkania w 2017 roku

Jakie mieszkania szły na pniu w 2017 roku i kto je kupował? Milenialsi, eko świadomi, inwestorzy, rodziny z dziećmi … – wylicza Karolina Guzik, pracująca na co dzień w biurze sprzedaży Skanska Residential Development Poland.

Wiecej...

22.12.2017 - Skandynawskie tradycje świąteczne

Północ Europy słynie z minimalizmu. Jej mieszkańcy kochają światło, dlatego okres świąteczny wypełniony jest niezliczoną ilością świetlnych dekoracji. Przygotowania do Bożego Narodzenia nie trwają kilka dni - to długoterminowy szereg tradycji i przygotowań, które kultywowane są co roku.

Więcej...

14.12.2017 - Naturalnie stylowo!

Prostota i minimalizm, tak cenione przez znawców designu, kojarzą się często z zimnymi wnętrzami. Własne mieszkania wolimy urządzać bardziej przytulnie. Skandynawski styl nie tylko gwarantuje połączenie prostoty i szlachetnego minimalizmu z domowym ciepłem, ale także pozwala żyć w zgodzie z naturą. Jak to możliwe?

Więcej...

13.12.2017 - Skanska rozpoczyna kolejną inwestycję mieszkaniową w Warszawie

Park Skandynawia to prawdziwie skandynawskie osiedle mieszkaniowe w Warszawie, które powstanie w obrębie praskich ulic: Jana Nowaka-Jeziorańskiego i Ostrobramskiej. Osiedle będzie charakteryzować się północną estetyką i funkcjonalnością.

Więcej...

6.12.2017 - Dzień Designu na Jaśminowym Mokotowie

Już w najbliższą sobotę, 9 grudnia w godzinach od 10 do 15, zapraszamy do naszego showroomu przy al. gen. Władysława Sikorskiego 9B w Warszawie. 

Więcej...