Kontakt dla mediów

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie naszych inwestycji zapraszamy do kontaktu z naszym biurem prasowym.

Aktualności


11.10.2018 - Trzecia edycja kampanii "Bezpieczni w domu i mieszkaniu" dobiegła końca

Ponad 900 uczniów warszawskich szkół obejrzało edukacyjne spektakle na temat bezpieczeństwa w miejscu zamieszkaniaWszystko za sprawą trzeciej edycji kampanii „Bezpieczni w domu i mieszkaniu” organizowanej przez spółkę mieszkaniową Skanska aktorów Studia Yapa

Więcej...

03.09.2018 - Po sąsiedzku. Osiedle Mickiewicza ponownie w sprzedaży

Bestsellerowa inwestycja Skanska: zielona, certyfikowana środowiskowo w BREEAM i w dobrym sąsiedztwie ponownie jest dostępna. Spółka właśnie uruchomiła sprzedaż trzeciego etapu Osiedla Mickiewicza. Na rynek trafiło 151 mieszkań w lubianej części Warszawy, na styku Żoliborza i Bielan.

Więcej...

20.07.2018 - Praga-Południe, czyli grochowska oranżada i nowoczesne osiedla mieszkaniowe

Warszawa to marzenie wielu Polaków. W latach 2005-2016 do stolicy przyjechało 243 tys. osób. To więcej niż liczy populacja Częstochowy, Radomia czy Kielc. Czym Warszawa przyciąga mieszkańców innych miast? Oprócz bogatej historii, szansy na wielką karierę i rozbudowanej sieci komunikacyjnej, stolica oferuje największy w Polsce rynek mieszkaniowy. Tylko w minionym roku deweloperzy oddali do użytkowania 178 258 mieszkań co oznacza wzrost o 9,1 proc. w porównaniu do roku 2016. 

Więcej...

05.07.2018 - Spark – pierwszy biurowiec zintegrowany z aplikacją gotowy. Wprowadziła się do niego grupa Skanska

Spark to pierwszy biurowiec, który otrzyma certyfikat WELL i jednocześnie pierwszy budynek w regionie CEE w tak zaawansowany sposób zintegrowany z aplikacją mobilną. W kompleksie Spark działa już siedziba główna grupy Skanska w Polsce.

Więcej...

29.06.2018 - Powiększa się mokotowska wyspa. Dziś ruszyła budowa Holm House 2

Miesiąc od uruchomienia sprzedaży, Skanska rozpoczyna budowę drugiego etapu osiedla Holm House. W sercu warszawskiego Mokotowa deweloper zrealizuje 226 nowych mieszkań i 4 lokale usługowe. Pierwsze z nich już znalazły swoich właścicieli.

Więcej...

22.06.2018 - Deszcz nagród. Zrównoważone budownictwo znów zwycięża

Partner w realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju, Lider Dostępności i Twórca Przestrzeni – spółka Skanska Residential Development Poland zbiera kolejne nagrody w branży budowlanej i realizuje coraz to odważniejsze, zielone projekty mieszkaniowe.

Więcej...

28.05.2018 - Nowe mieszkania w biznesowej części Mokotowa

26 maja na rynek weszła bogata oferta nowych mieszkań na Mokotowie. Tego dnia rozpoczęła się sprzedaż drugiego etapu osiedla Holm House – to ponad 220 mieszkań w trzech nowych budynkach inwestycji Skanska.

Więcej...

9.05.2018 - „Lider Dostępności” – firmy budowlane nagrodzone za budowanie bez barier

Nagrody w kategorii obiekt usługowy, obiekt mieszkalny oraz Grand Prix otrzymała firma Skanska w 3. edycji konkursu „Lider Dostępności”, które zostały wręczone 9 maja 2018 podczas uroczystej Gali w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. Statuetki oraz dyplomy wręczył Prezydent RP Andrzej Duda, Piotr Pawłowski, prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji, oraz prof. Piotr Lorens, prezes Towarzystwa Urbanistów Polskich.

Więcej...

24.04.2018 - Rząd wspiera modę na budowanie dostępne

Podjazdy prowadzące do budynków, odpowiednia przestrzeń manewrowa dla osób na wózkach inwalidzkich, łagodne przejścia między drogą, a krawężnikiem - te i wiele innych na pozór oczywistych rozwiązań architektonicznych, wciąż są rzadkością. W Polsce pionierem w pozbawianiu budynków barier architektonicznych jest Skanska. Rząd wyszedł naprzeciw różnym potrzebom osób z ograniczeniami, inaugurując 23 kwietnia br. program „Dostępność Plus”

Więcej...

24.04.2018 - Zawisła wiecha nad Holm House

Nad budynkiem Holm House, inwestycją mieszkaniową Skanska w Warszawie, zawisła wiecha. 9-kondygnacyjna konstrukcja budynku osiągnęła swój najwyższy punkt i rozpoczęły się prace wykończeniowe. Planowany termin oddania osiedla do użytku to ostatni kwartał tego roku. Holm House to pierwsza inwestycja mieszkaniowa w Polsce, która z uwagi na ubieganie się o certyfikat „Obiekt bez Barier” została pozbawiona wielu barier architektonicznych.

Więcej...